Kışlık Pardesü Modelleri

Kışlık Pardesü Modelleri

Kışlık pardesüler tesettürlü kadınların soğuk günlerde sıklıkla giydikleri kıyafetlerin arasında yer almaktadır. Kışlık pardesü modelleri içinde koyu ve asil renkler daha fazla kullanılır. Fakat zevklere göre daha canlı modellerde tercih edilebilir.

Kışlık olan pardesülerde hareketlilik yazlık pardesülere göre biraz daha azdır. Bunun sebebi ise daha cool bir hava sağlamak için asil bir görünüm oluşturulması gerekmektedir. Kışlık pardesü türleri içinde; yan düğmeli kışlık pardesüler ilk sırada yer almaktadır. Hareketlilik düğmelerin yönünü değiştirme biçiminde pardesülere aktarılmıştır. Kışlık pardesü türleri içinde belinde farklı renk kuşak olan pardesülerde oldukça popülerdir. Ekose desenli olan kışlık pardesüler kış mevsiminde sıklıkla giyilir. Koyu renkli düğmelerden meydana gelen bu pardesüler hareketli bir kış mevsimi için oldukça idealdir. Kışlık pardesü modelleri arasında yer alan ve yakaları ile oldukça dikkat çekici modellere sahip olan yakası fırfırlı pardesüler kış mevsiminin en gözalıcı pardesüleri arasında yer almaktadır. Gri, kırmızı ve lacivert gibi renklerle kullanılan yakası fırfırlı olan pardesüler daha çok orta yaş kadınlar için uygundur.

İki renkli olan pardesü türleri ve üzeri kendinden desenli olan pardesü modelleri kış mevsimlerinde severek kullanılan pardesü modellerini oluşturur. Üzeri üçgen ve küçük baskılardan meydana gelen desenler gençler tarafından daha sık kullanılan pardesü modellerine örnektir.

2016 Kışlık Pardesü Modelleri

Bir önceki yazımız olan Kot Pardesü Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Kot Pardesü Modelleri, şık Kot Pardesü Modelleri ve yeni Kot Pardesü Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git