Kışlık damatlık modelleri

Kışlık damatlık modelleri

Her sezon için damat adaylarına hitap edecek farklı modeller mağazaların vitrinlerinde yerini alıyor. Klasik haline gelmiş modellerin yanı sıra her sezon çıkan farklı kreasyonlar ile trendlerin ışığında damatlık modelleri tasarlanmaktadır. Markaların kışlık damatlık modelleri incelendiğinde yine sezonun trendlerine uygun tasarlanmış her damat adayının beklentilerini karşılayacak modellerin ön planda olduğunu görüyoruz.

Her ne kadar ülkemizde yaz düğünleri yaygın olsa da bazı çiftler kışın farklı romantizm havasını yaşamak isteyebiliyor. Kış düğünlerinin temaları farklı olunca damatlık modelleri de ona göre tasarlanıyor. Havanın soğukluğundan koruyacak kumaşların yanı sıra güneş ışığından en iyi şekilde faydalanmayı sağlayacak siyah, kahve, lacivert gibi koyu tonlarda tasarlanmış kışlık damatlık modelleri gözümüze çarpıyor.

Sezonun trendleri arasında olan ekose takım elbiseler kış damatlarının beğenisine sunuluyor. Koyu renkte takımlarda belli belirsiz çizgilerle tasarlanmış ekoseler şık, modern ve trend bir görünüm sağlıyor. Kış damatları için takım elbise rengi olarak yeşil ve kahvenin koyu tonları bir klasik olan siyah yerinde bir seçim olacaktır. Ayakkabı tercihi konusunda ise giyeceğiniz damatlıkla uyumlu bir seçim yapmalısınız. Eğer takım elbise giyecekseniz siyah renk deri ayakkabılar, smokin giyecekseniz rugan ayakkabılar yerinde bir seçim olacaktır. Takımınız farklı renklerde ve spor bir görünümde ise biraz daha rahat davranarak deri oxford ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Ayrıca kış için süet ve kadife ayakkabılar yine çok yakışan aksesuarlar arasındadır.

Bir önceki yazımız olan Yazlık Damatlık Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Yazlık Damatlık Modelleri, şık Yazlık Damatlık Modelleri ve trend Yazlık Damatlık Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git