Kışlık Ceket Modelleri

Kışlık Ceket Modelleri

Her ne kadar yaz aylarında, slim fit, keten ve polyester ceketler erkeklere şık bir görünüm kazandırsa da, 2016 kış sezonu için en trend ürünler sunulmaya başladı bile. Elbette ki kışlık modeller de en güzel tasarımlara sahip olarak, erkeklerin yanında. Kısaca bazı kışlık ceket modellerinden bahsetmek gerekirse, bilgiler şöyledir.

Kadife kışlık ceketler

Kalın ve sıcak tutmaları ile bilinen kadife ceket modelleri, yine her yıl olduğu gibi, 2016 sezonunda da oldukça tercih edilecek gibi. Moda evlerinde birbirinden farklı dizayn ile sunulan bu modellerde, yaka düğmeleri ve kol düğme detayları unutulmayarak, cep detaylı modeller de yine erkeklere sunulanlardan olmuştur.

Kış aylarını daha sıcak ve rahat geçirebilmek için, bu ceket modellerinden tercihlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tabi ki klasik modeller olduğu gibi, yine spor modellerden olan slim fit yani dar kesim ürünlere de ulaşabilmeniz mümkündür.

Pamuklu ceketler

Aslında bahsettiğimiz kadife ceketlerde, pamuklular arasında olması mümkündür. Ağırlıklı olarak pamuk kullanılması bu kategoride yer almasını sağlayabilir. Yine sizlere kışlık ceket modelleri arasında sunulan pamuklu ceketler, farklı markalar dahilinde ünlü moda tasarımcıları tarafından sunuluyor. Genel olarak % 97 pamuk ve % 3 elastan gibi değerler ile sizlere hizmet veren bu modeller, normal kesim ya da dar kesim özelliklerine sahip. Tek düğmeli V yaka seçenekleri oldukça tercih edilirken, dirsek yamalı modelleri de seçimlerinizden olabilir.

Kışlık Ceket Modelleri

Bir önceki yazımız olan Bayan Deri Ceket Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Bayan Deri Ceket Modelleri, şık Bayan Deri Ceket Modelleri ve trend Bayan Deri Ceket Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git