Kısa Saç Modelleri Bayan

Kısa Saç Modelleri Bayan

Kadınların pratik olarak kullandıkları saç modelleri içerisinde kısa saç modelleri bayan türleri de yer alır. Kısa saç tipleri kullanımı pratik olduğu kadar yaşınızı daha genç gösteren saç modelleri arasında bulunur.

Kısa saç tiplerinin en çok kullanıldığı modellerinden biri; katlı kesim saç modellerdir. Saçlar tepe kısımlarda uzun arka kısımlarında ise daha kısa olarak kesilir. Katlı kesim saçlara hareketli bir görünüm kazandırmak açısından oldukça idealdir. Kısa saç türleri arasında çene hizasında katlı kesim saç türleri de bulunmaktadır. Bu kısa saç kesimi genellikle kare yüz hatlarına sahip olan kadınlar tarafından sıklıkla kullanılır. Kısa saç modelleri bayan türleri arasında yer alan bir diğer modelde asimetrik bob kesim saç tipidir. Saçlar arkadan öne doğru uzayan bir şekil verilerek kesilir. Bu model oldukça marjinal bir stil içine girmenizi sağlar. Saçlar ön kısımda jöle ile sabitlenerek daha belirgin bir saç modeli elde edilir.

Kısa saç modelleri tipleri içinde yer alan bir diğer modelde; tamamen kısa kesilmiş olan saç modelleridir. Bu saç tipini genellikle cesur bayanların imajlarını güçlendirmek üzere tercih ederler. Saç modelinde hiç bir kat veya asimetrik bir görünüm yoktur. Sizde yüz hatlarınız bu saç kesimine uygunsa hiç korkmadan deneyebilirsiniz. Kısa saç daha çok marjinal görüntüsünden öte kolay kullanımı için tercih edilen bir saç modelidir.

Kısa Saç Modelleri Bayan

Bir önceki yazımız olan Röfle Saç Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Röfle Saç Modelleri, en güzel Röfle Saç Modelleri ve örnek Röfle Saç Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git