Kısa Nişan Elbiseleri

Kısa Nişan Elbiseleri

Genç kızların nişan törenlerinde tercih ettikleri elbiselerden biri de; kısa nişan elbise türleri. Elbisenizi seçerken kısa ve oldukça detaylı modellerden seçmeyi unutmayın. Özel gününüzde çok daha şık ve estetik görünmek istiyorsanız kısa nişan elbiselerini daha modern çizgilerden seçmelisiniz.

Nişan elbisenizi kısa formda istiyorsanız popüler modellerden yardım almanız gerekecek. En popüler nişan elbiselerinin arasında etek kısmı kalem etek olan nişan elbiseleri yer alıyor. Tek omuz nişan elbiseleri genç kızların her zaman severek giydikleri nişan elbiselerinden biri. Tek omuz tercih etmek istemiyorsanız; nişan elbisenizi kayık yaka tercih edebilirsiniz. Üst kısımda ölçülü bir dekolte vermek için; üzeri transparan olan ve dantellerle hareketlendirilmiş nişan elbiselerini tercih edebilirsiniz. Nişan elbiselerinde en çok kullanılan renkler; lame, toz pembe, , kırmızı ve elektrik mavisi. Nişan elbisenizi daha geniş kesim olan modellerden istiyorsanız açık renkli kısa nişan elbiselerinden faydalanmalısınız. Pastel renkler ve krem rengi geniş kesim etek için uygun renkler arasındadır.

Saten kısa nişan kıyafetinizin üzerine dantel tasarlayarak çok daha zarif bir görünüm kazanabilirsiniz. Üzeri tamamen dantellerle kaplı olan nişan elbiseleri son derece popüler. Siyah en trend renk gibi görünse de; nişan elbisenizde kırık beyaz tonlarında dantel bir elbise seçerek düğün gününüz için antrenman yapabilirsiniz. Ten renginize ve nişanlınızın kıyafetine göre nişan elbise model ve rengini doğru şekilde seçmeniz gerekir.

Etiketler:

Kısa Nişan Elbiseleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Nida dedi ki:

    Çok çeşitli modelleriniz var eminimki okurlarında gözü kalmıştır.

Sayfa başına git