Kısa Kazak Modelleri

 Kısa Kazak Modelleri

Kısa kazaklar kış mevsiminde fiziği düzgün olan kadınlar tarafından tercih edilen kazaklardan biri olacak. Kısa kazak modelleri içinde sıcak bir kış mevsimi geçirerek kendinizi daha şık hissedeceksiniz.

Kısa kazak tipleri sadece tek bir renkle beğenilere sunulmuyor. Popüler kazak renklerinin dışında olan siyah renkten başka; bordo, haki, yeşil, beyaz, sarı gibi renklerde de kısa kazak tipleri mevcut. Kısa kazaklar bel kısmını ortaya çıkardığı için yüksek belli pantolonlarla giymekte fayda var. Kısa kazaklar değişik örgü tiplerinde karşımıza çıkacaklar. Çizgili, delikli ve örgü detaylı kısa kazaklar tek renk pantolonlarla beraber kullanılabilir. Kadınların zevklerine göre birçok modeli bulunan kısa kazakların tek ortak noktası; bel kısmının kısa olması. Kolları uzun, dirseklerde biten hatta tişört kollarının boyutunda biten kol detayları ile yeni sezonda vazgeçemeyeceğiniz kazak modellerinden biri olacak.

Kısa kazaklar moda akımlarında yerini alan kazak modellerinden sadece biri. Bu kazağı başka kıyafetlerle bir arada kullanarak modayı yakından takip edebilirsiniz. Kısa kazak modellerini kısa elbiselerinizin üzerine giyip salaş bir şekilde güne merhaba diyebilirsiniz. Kısa kazaklar sokak modasının trendlerine uygun olarak uzun gömleklerin üzerine de giyilebilir. Kısa formadaki kazaklarınızı başarılı şekilde kombin yapmak için sadece yüksek bel pantolonlardan da faydalanabilirsiniz. Kısa kazaklar diğer parçalarla bir araya getirilmesi en kolay kazak tiplerinin başında yer alır.

Bir önceki yazımız olan Zara kazak modelleri başlıklı makalemizde 2016 Zara kazak modelleri, bayan Zara kazak modelleri ve kadın Zara kazak modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git