Kısa Gelin Saçı Modelleri

Kısa Gelin Saçı Modelleri

Saçlarınız kısa olsa bile gelin saçınızla bütün dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Kısa gelin saçı modelleri tahmin edildiği gibi kısıtlı modellerden oluşmaz. Saçlarınız kısa olsada taçlarla ve çeşitli hareketli detaylarla saçlarınızı daha modern bir şekilde kullanabilirsiniz.

Kısa gelin saçı türleri içinde; uç kısımları maşa ile hareketlendirilmiş saçlar gelir. Sarı saçlarda daha iyi duran bu modellerde saçların alt kısımları kabartılır ve üst kısımlar tamamen yatıştırılarak taç ile kullanılır. Kısa gelin saçı türleri içinde yer alan bir diğer modelde; saçların parlak taçlarla süslenmesidir. Ön kısımdaki kısa saçların üzerine yerleştirilen kalın parlak taçlar saçın görselliğini değiştirir. Saçların arka kısmı ise tamamen yapıştırılarak kullanılır. Kısa saç gelin türlerinde saçlar bazen ön kısma taranarak kullanılır. Öne taranmış saçların üzerine ince taç takılarak saçlar hoş bir görünüme kavuşturulur. Kısa saçlarınıza gelin saçı modeli uygulamak istiyorsanız saçlarınıza romantik ve hoş doalgalar verebilirsiniz. Saçlarınızı kıvrımlı bir şekilde dalgalandırdıktan sonra parlak tokalarla yan kısımlardan tutturabilirsiniz. Kısa gelin saçı modelleri tel tokalar kullanılarak arkada topuz haline getirilebilir. Topuz saçlar saçlarınız uzunmuş havası verir. Arkaya tutturulan çiçekler sayesinde saçlarınızın kısa olduğu bile anlaşılmaz. Bu nedenle kuaförünüzü ustalıkla seçmenizde fayda var. Saçlarınızn uçlarına fön ile hafif dalgalar vererekde kullanabilirsiniz. Başınıza geçireceğiniz parlak renkli bir taç sizi oldukça şık hale getirecektir.

Bir önceki yazımız olan Gelin Topuzu Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Gelin Topuzu Modelleri, en güzel Gelin Topuzu Modelleri ve örnek Gelin Topuzu Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git