Kına Keseleri

Kına Keseleri

Kına gecelerinin vazgeçilmez öğeleri arasında yer alan kına keseleri farklı şekillerde tasarlanır. Bazı keseler sade ve tek renk kırmızı iken bazı kına keseleri ise çeşitli kumaşlarla ve kurdela gibi detaylarla renklendirilir.

Kına keseleri arasında kullanılan kadife kına keseleri oldukça estetik modeller arasında yer alır. Baş kısmından kurdela ile tutturulan bu keseler oldukça hoş görünür. Bazı kına keselerinde ise parlak ve simli kumaşlar kullanılır. Kesenin içine konulanlar dışarıdan görünür. Simli kına keseleri de tercih edilebilir kına keseleri arasında yer alır. Kına keseleri içinde yer alan ve kalpli olanlar çok tercih edilen modellerden biridir. Kalpli keseler içine yerleştirilen kınalar oldukça gösterişlidir. İsim baskılı olan kına keseleri de kullanılan bir diğer tür keseler arasında yer alır. Üzerinde çeşitli figürlerin yer aldığı bu keseler düğün ve kına gecesi günlerinin sevimli keseleri arasındadır. Gelin ve damat fgirlü kına keseleri en çok kullanılan kese modelleri içindedir. Sizi anlatan bu damat ve gelin figürleri kına gününüz içinde iyi bir seçim olacaktır. Ayrıca son günlerin popüler modası haline gelen tüylerde kına keselerinde kullanılmaya başlandı. Tüylü kına keseleri oldukça fazla kullanılıyor.

Gelinli ve kutulu olan kına keseleri hem oldukça şık hemde sevimli olan kına keseleri içinde yer almaktadır. Kınanızı rahatça içine koyabileceğiniz bu küçük kutular son derece estetik görünür. Üzerinde hoş figürlerin yer aldığı bu kına keselerinin dışında kırmızı bir tül yer alır.

Bir önceki yazımız olan Armine Şal Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Armine Şal Modelleri, en güzel Armine Şal Modelleri ve şık Armine Şal Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git