Kına Gecesi Süsleri

Kına Gecesi Süsleri

Genç kızların özel günlerden biri olan kına gecelerinde kullandıkları kına gecesi süsleri arasında birçok aksesuar ve obje yer alır. Kına gecesinin daha eğlenceli geçmesi için bu aksesuar ve objelerden faydalanılır.

Kına gecesinde kullanılan süsler arasında kına keseleri, tefler ve ayrıca kına tepsisi bulunmaktadır. Kırmızı ile renklendirilen bu süsler arasında konuşma balonları renkli çerçeveler ve kına el gülleri yer alır. Kına gecesinde kullanan süsler arasında el mumları da yer almaktadır. Renkli mumlar kenarları kırmızı tül ile renklendirilerek kına gecesine ayrı bir hava katar. Kına gecesi süsleri arasında pon pon kırmızı taçlarda yer alır. Genç kızlara dağıtılan kırmızı taçlar kına gecesinde renkli bir görüntü ortaya çıkmasını sağlar. Bazı taçlar duvak türü saç tiplerinden oluşur. Kırmızı taçlar gelinin arkadaşlarına dağıtılır.

Kürdan süsler, parti maskeleri ve renkli keseler kına gecelerinde kullanılan çeşitli süslemeler ve aksesuarlardandır. Kullanılan süslemeler arasında genç kızlara yönelik süslemeler daha fazladır. Konukları ve arkadaşları bir arada eğlendirmek için renkli çerçeveler kullanılarak hep bir arada fotoğraf çektirilerek eğlenceli dakikalar yaşanır. Renkli keseler içine istediğiniz bir şeyler koyarak konuklara dağıtabilirsiniz. Elinizde tutacağınız yüz maskeleri kına gecesi için oldukça eğlencelidir. Renkli duvaklar, kınalıklar ve çeşitli mumlar kına gecelerinde en fazla kullanılan süslerin arasında yer alır.

2016 Kına Gecesi Süsleri

Bir önceki yazımız olan Armine Şal Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Armine Şal Modelleri, en güzel Armine Şal Modelleri ve şık Armine Şal Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git