Kiğılı gömlek modelleri

Kiğılı gömlek modelleri

Gömlek konusunda oldukça iddialı olan Kiğılı ürün kalitesiyle de müşterilerin beğenisini kazanmaktadır. Sunduğu farklı modellerdeki Kiğılı gömlek modelleri neler hep birlikte bir bakalım.

Klasik Kesimli Gömlekler: En çok tercih edilen modellerden biri olan klasik kesimlik gömlekler pantolonların içerisine sokmak amacıyla üretilen gömleklerdir. Son dönemlerde trend olan bu gömlekler oldukça şık ve ciddi bir duruş sergilemenize yardımcı olacaktır. Ancak bunun için en önemli ayrıntı bu gömlekleri pantolon dışına çıkarmamaktadır. Şık ve klasik bir tarzınız varsa klasik kesimli gömleklerinizde beyaz ve açık mavi tonlarını gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Takım Elbise Gömlekleri: Takım elbisenizin kumaşına uyum sağlayacak Kiğılı gömlek modelleri arasından seçim yaparken giyeceğiniz ortama uygun bir renk seçimiyle başlayabilirsiniz. Daha sonra da yine giyeceğiniz yere göre bir desen ve doku belirlemeniz ve en uygun tercihi yapmanız gerekmektedir. Örneğin takım elbisenizi ofis için giyecekseniz ince çizgilerin, küçük karelerin, birbirine birebir yakın tonların ya da kendi içinde uygun olan kontrast renklerin yer aldığı gömlekleri tercih edebilirsiniz. Tam bu noktada ünlü tasarımcı ve modacıların da söylediği gibi kravat seçiminin önemi devreye girmektedir. İş toplantıları ya da yemekler için desensiz, düz modellerin yer aldığı kravatlarla birlikte sade renkli gömlekleri tercih etmeniz oldukça doğru bir seçim olacaktır. Yine düz bir gömlek için çapraz, düz ya da paralel çizgilerin olduğu kravatları ya da desenlerin yer aldığı kravatları da tercih edebilirsiniz.

Kiğılı gömlek modelleri

Bir önceki yazımız olan İtalyan gömlek modelleri başlıklı makalemizde 2016 İtalyan gömlek modelleri, kışlık İtalyan gömlek modelleri ve yazlık İtalyan gömlek modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git