Kiğılı Gömlek Modelleri 2016

Kiğılı Gömlek Modelleri 2016

Kiğılı gömlek türlerinde erkeklerin klasik zevklerine uygun olan gömlekler yer almaktadır. Bu modellerde genellikle; mavi, lacivert ve beyaz rengi sıklıkla kullanılır. En popüler Kiğılı gömlek tasarımları arasında;slimfit saten gömlekler bulunmaktadır. Bedene oturan bu gömlekler erkeklerin fit vücudunu daha hoş gösterir. Gömlek türleri arasında; kısa kol klasik gömleklerde bulunmaktadır. Ayrıca atayaka gömlek türleri de siyah manşetleri ile birlikte son derece popüler olan gömlek türlerindendir. Uzun kol desenli gömlekler ve çizgili gömlek modelleri de Kiğılı koleksiyonunun en nadide gömlek türleri içinde bulunur.

Kiğılı gömlekleri içinde kısa kol tasarım gömleklerde bulunmaktadır. Kollarının uç kısmında farklı renkler bulunan tasarım gömleklerin kol kısımları biraz daha dardır. Bu nedenle gençler için en uygun kısa kol gömlek modellerinden biridir. Desenli gömlekler içinde büyük kareli desenlerden meydana gelen gömlekler son derece popülerdir. Kiğılı gömlek türleri içinde yer alan kareli gömleklerde sarı ve pembe renkleri bile bir arada kullanılır. Kiğılı gömlek modellerinde uzun kol çizgili gömleklerde yer alır. Boyuna çzigiler gömlek içinde daha zayıf görünmenizi sağlar. Yeşil ve turkuaz gibi renklerde çizgil iayrıntılara daha sık rastlanır. Kiğılı gömlekleri kimi zaman kısa kol tasarımlardan meydana gelir. Kolları daha geniş olan kısa kol tasarım gömlekler orta yaş üzeri erkekler için daha uygundur.

Kiğılı Gömlek Modelleri 2016

Bir önceki yazımız olan Koton Gömlek Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Koton Gömlek Modelleri, bayan Koton Gömlek Modelleri ve kışlık Koton Gömlek Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git