Kennethpool gelinlik modelleri

Kennethpool gelinlik modelleri

Ülkemizde son yıllarda gelinlik satışı yapan modaevlerinde sıklıkla sorulan markalardan biri haline gelen kennethpool gelinlik modelleri ülkemizde sitemiz aracılığı ile tanıtımlarını sürdürüyor. Kaliteli, uygun fiyatlı ve her zevke uygun gelinlikleri üretme çabası içinde olan bu marka kısa süre içerisinde ülkemizde önemli bir yer edinecek gibi gözüküyor.

Tüm modelleri mevcut

Gelinliklerde zevk ve bütçe çeşitliliğini göz önüne alarak üretim yapan kennethpool gelinliklerde hem askılı elbise tipi gelinlikleri hem de askısız straplez tip gelinlikleri bulmak mümkün. Zevke ve gelinin vücut yapısına bağlı olarak seçilebilecek olan bu gelinlik türlerinde düğünün yapılacağı konsept de oldukça önemlidir. Moda tasarımcılarının gelinlere sunduğu en önemli öneri kapalı salon düğünlerinde klasik prenses tipi gelinliklerin tercih edilebilmesi ve açık havada yapılacak düğünlerde daha sade fakat şık elbise tarzı gelinliklerin kullanılması yönündedir. Gelinliklerde bu yıl en çok göreceğimiz ayrıntılardan bir diğeri de dantellerdir.

Dantel yeniden moda

90’lı yıllardan itibaren zaman içinde kaybolmaya yüz tutan dantelli gelinlikler artık yerini yeniden kazanmaya başladı. Özellikle geçtiğimiz yıl ve bu yıl sıklıkla karşılaşacağımız klasik gelinliklerde dantel detayları çok önemli. Gelinlik üzerinde ve gelinliğin varsa kol kısmında kullanılan dantel detaylarında büyük ve kaba modeller yerine daha ince modeller ya da asimetrik çizgiler kullanılması göze daha hoş gelmektedir. Kennethpool markasının tüm gelinliklerini ve diğer gelinlik modellerimizi internet sitemizden inceleyebilirsiniz.

2016 Kennethpool gelinlik modelleri

Bir önceki yazımız olan Julie vino gelinlik modelleri başlıklı makalemizde 2016 Julie vino gelinlik modelleri, şık Julie vino gelinlik modelleri ve yeni Julie vino gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git