Katlı Saç Modelleri

Katlı Saç Modelleri

Saçlarda katlı modeller değişiklik isteyen kadınların ilk tercihlerinden biridir. Düz saçlarınızdan sıkıldıysanız yada saçlarınıza biraz daha canlılık kazandırmak istiyorsanız katlı saç modelleri ilk tercihiniz olabilir.

Katlı saç tipleri arasında omuzlarda katlı saç tipleri yer alır. Omuzlarda biten katlı saçlarınızı dışa doğru fön çekerek kullanabileceğiniz gibi; saç köpükleriyle dalgalı bir şekil vererek de kullanabilirsiniz. Katlı saç kesimleri hem fön için hemde şekillendiriciler için ideal bir saç tipidir. Saçlarınızı katlı şekilde kullanmak istiyorsanız arka kısma V şekli verilmiş katlı saç kesimlerini tercih edebilirsiniz. Bu saç tipleri uzun saçlarda kullanılır. Saçlara hareket kazandırılarak daha havalı görünmesi sağlanır. Katlı saçlar ayrıca hacim olarak daha az olduğu için kullanımı diğer saç tiplerine göre çok daha kolaydır. Katlı saç modelleri içinde bulunan modellerden biride; kısa kesim katlı saç tipleridir.

Kısa kesim saç tiplerinde de katlo modeller kullanabilirsiniz. Düzensiz kesilmiş olan katlı kesimler çok daha cool bir havaya bürünmenizi sağlar. Kısa katlı saç kesimlerinden faydalanmak istiyorsanız; yüzünüze en uygun modeli belirlemelisiniz. Ön kısmı uzun arka tarafı kısa olan katlı kesimlerde son günlerin trend saç modellerinden biri. Bu tip katlı kesim saç modeli kullanacaksanız marjinal değişikliklere hazır biri olmanız gerek. Katlı kesimler içinde iddialı modellerde yer almaktadır. Seçeceğiniz modelde değişikliğe ne kadar açık olduğunuza göre değişir.

Bir önceki yazımız olan Yuvarlak Yüze Saç Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Yuvarlak Yüze Saç Modelleri, en güzel Yuvarlak Yüze Saç Modelleri ve gelin Yuvarlak Yüze Saç Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git