Katlı Küt Saç Modelleri

Katlı Küt Saç Modelleri

Kadınların kullandıkları saç modelleri içerisinde yer alan katlı küt saç tipleri hemen hemen  her kadının bir dönem uyguladığı saç modellerinden biridir. Katlı küt saç modelleri daha enerjik ve spor bir görünüm kazandıran saç tipleri arasında yer alır.

Katlı küt saç tipleri arasında sarı katlı küt modelleri yer alır. Bu saç tipi rengi ile dikkat çekici olduğu kadar kesimi ilede son derece zarif görünen bir saç modelidir. Saçlarda katlı kesimden dolayı dağınık bir görünüm yer alsa da düz fön şeklinde kullanıldığında model kendini daha fazla ortaya çıkarır. Katlı küt saç modellerini saç şekillendirici ürünlerle beraber kabartarak da kullanabilirsiniz. Elinize sıkacağınız saç köpüğünü saçlarınıza sürün ve düzensiz şekilde dağıtın. Saçlarınızın kısa süre içinde belli bir şekle girdiğini göreceksiniz.

Katlı küt saç tiplerini uzun kesim modellerden tercih edecekseniz dalgalı fön şekliyle kullanabilirsiniz. Dışa doğru çekilen fönler saçlarınızı daha havalı gösterecektir. Kadınların severek kullandıkları bu saç tipi seyrek saçlı kadınlar tarafından da yoğun bir şekilde kullanılır. Katlı küt saç türleri içinde orta boyda kesimlerde mevcuttur. Kendinden gür ve sık saçlarınız varsa daha az kat verdirerek saçlarınızdaki yoğun görünümü artırabilirsiniz. Bakımı da son derece kolay olan bu saç tipinde; saçlar uzadıkça modeli bozulmaz ve aksine daha hoş bir saç modeline sahip olabilirsiniz.

Katlı Küt Saç Modelleri

Bir önceki yazımız olan Röfle Saç Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Röfle Saç Modelleri, en güzel Röfle Saç Modelleri ve örnek Röfle Saç Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git