Kapalı bluz modelleri

Kapalı bluz modelleri

Gündelik hayatta kıyafet seçimimizi kolaylaştıran bazı çeşitler bulunmaktadır. Bu çeşitlerden birisi de bluzlardır. Hem kullanım rahatlığı sunması hem de kolay kombinlenebilir olmasından dolayı özellikle kadınlar tarafından bluzlar sıkça tercih edilmektedir. Piyasada her zevke uygun bluz modeli ile karşılaşmak da mümkün kılınmaktadır. Tesettürlü bayanlar göz önüne alınarak tasarlanıp üretilen kapalı bluz modelleri de çok çeşitlilik göstermektedir. Aşağıdaki yazımızda konu ile ilgili detaylı bilgileri bulabilirsiniz.

Çeşitlilik hat safhada

Talep çok olunca çoğu giyim firması kapalı bluz modellerine ağırlık vermiş durumda. Yeni tasarımlar ve üretimler genellikle bu tip üretimlerden yana olmaktadır. Kapalı bluzlarda başlıca tercih edilen modeller hakkında sizlere tavsiyelerde bulunacağız. Öncelikle şunu söyleyebiliriz ki yaka kısmı fırfırlı olan bluzlar çok rövaştadır. Modaya ayak uydurmak isteyen tesettürlü hanımların tercihleri genellikle bundan yana olmaktadır. Sizlere tavsiye edebileceğimiz bir diğer model ise belden kemerli kapalı bluzlardır. Özellikle son günlerde görmeye alıştığımız kemerli bluzlar sayesinde şık izlenimler ortaya koymanı kolay olacaktır.

Renk kombinasyonları

Firmalar müşterilerine bu konuda da geniş renk ve desen yelpazesi sunmaktadırlar. Özellikle lacivert, bordo, yeşil ve taba rengi çok tutulan renkler arasındaki yerini almıştır. Siyah gibi monoton renkler bu tip bluzlarda kasvetli görünüm yaratmaktadır. Çizgisel motifler ve çiçek işlemeleri de bu tip bluzların albenisini artıran ve daha şık izlenimler uyandıran etmenlerin başında gelmektedir.

Bir önceki yazımız olan Yeşil bluz modelleri başlıklı makalemizde 2016 Yeşil bluz modelleri, askılı Yeşil bluz modelleri ve kışlık Yeşil bluz modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git