Kadın Ayakkabı Modelleri

Kadın Ayakkabı Modelleri

Kadınların olmazsa olmaz tutkusu ayakkabı. Siz de benim gibi ne kadar çok ayakkabınız olsa bile, hala almadan duramıyor musunuz? Stiletto dan tutun, kışlık botlara kadar bir sergi ya da bir dükkan oluşturabilecek ayakkabıya eminim siz de sahipsiniz. Kadın ayakkabı modelleri dediğimiz de akla gelen ilk olarak yüksek topuklar, ince detaylara sahip rengarenk modeller. Peki ya sadece rahatlık esas alınarak tasarlanmış güzelim babetlerimiz?  Spor yaparken bile tarz görünmemizi sağlayan çoğu pembe mavi ve sarı renklerden oluşan spor ayakkabılarımız. Yaz ayları için tercih edebileceğiniz ucu açık, topuk ve baş parmağı dışarıda bırakan ayakkabılar. Veyahut önü açık ayak parmaklarını açıkta bırakan, genelde topuklu olan ayakkabılar. 2015 ayakkabı modasının bize kavuşturduğu traktör topuklu ayakkabılar. Sanki hepimiz bu anı bekler gibi aynı anda almışız hanımlar. Bir toplantıya giderken şık görünmenizi sağlayan sivri burunlu, genelde bot ve çizme modellerinde yaygın olan ayakkabılar.

Ya da çok yorgun geçirdiğimiz bir günde topuğu olmayan, düz taban ayakkabılar. Geçmişten günümüze gelen ve 2015 modasıyla yeniden can bulan, zarif ince uzun topuklu stilettolar. Her anlamda iyi gözükmeyi hedefleyen kadınlar için kadın ayakkabı modelleri bir tutku haline gelmiştir. Çoğu erkek bu takıntılarımızı yersiz bulsa da, bence sonuna kadar haklıyız. Yaz ayların da uçuş uçuş renkler. Kış ayların da ise tercih ettiğimiz ugg ya da botlarımızla oldukça mutluyuz.

Kadın Ayakkabı Modelleri

Bir önceki yazımız olan Erkek Ayakkabı Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Erkek Ayakkabı Modelleri, en güzel Erkek Ayakkabı Modelleri ve spor Erkek Ayakkabı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git