Kadife Etek Modelleri

Kadife Etek Modelleri

Kış sezonunun yavaştan açılmasına karşılık, bayanların etek tercihleri de elbette ki değişiyor. Artık ince ve kısa etek modelleri raflara kaldırılarak, yerlerini kadife etek modelleri alıyor. 2016 sezonuna en yeni kreasyonlar ile giriş yapan moda tasarımcıları, bu eteklere oldukça farklı aksesuarlar uygulayarak, en güzel modelleri ortaya koyuyorlar.

Artık daha kalın kumaşlar kullanılırken, seçimler arasında kadife kumaşlar tercih ediliyor. Kalın olmasının yanı sıra yumuşak dokusuyla bayanlara oldukça rahat bir giyim sağlarken, 2016 sezonunun en çok tercih edilen parçalarından olabilir. Klasik giyime destek verebileceği gibi, farklı tasarımlardan tercih edilirse eğer spor bir giyimi de ortaya koyabilmesi mümkündür. Yine 2016’nın en gözdelerinden olacak parçalar arasında kadife etekleri gösterebilmemiz de olağandır.

Uzun kadife etekler

Kalem etekler ağırlıklı olarak 2016 sezonuna giriş yapabiliriz. 2016’nın en yeni kreasyonları arasında olan uzun kadife etek modelleri, basenlere oturan modelleri ile bayanlarımıza desek veriyor. Vücudu saran bu modellere, balık kesimler eşlik edebilirken, standart kesim eteklerde sezonun en çok tercih edileceklerinden. Yırtmaçlı modellere de rastlamak elbette ki mümkün iken, yırtmaçlar arka orta kısımda yer alırken, yan taraftan diz kapağından aşağı olarak da uygulanabilir. Daha derin yırtmaçlara sahip olan modeller de sportif modeller arasında sayılırken, daha az yırtmaçlar ise klasik modellerden olabilecektir. Kumaş parlaklıkları da bu konuda sizlere destek olurken, mat kadife kumaşlarda ilginizi çekebilecektir.

Kadife Etek Modelleri

Bir önceki yazımız olan Etek Çeşitleri başlıklı makalemizde 2016 Etek Çeşitleri, kısa Etek Çeşitleri ve marka Etek Çeşitleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git