Kabarık Nişan Elbiseleri

Kabarık Nişan Elbiseleri

Nişan elbiseleri bazı modellerde düz bazı modellerde ise kabarık tiplerden meydana gelir. Prenses nişan elbiseleri pastel renk tonlarından seçilerek gelin adaylarını daha zarif gösterir.

Kabarık nişanlıklar arasında yer alan ve bel kısmında saten kuşak bulunan nişanlıklar oldukça zarif görünür. Üst tarafı taşlarla süslü olan nişanlıkşarın alt tarafı kabarık ve tül detaylıdır. Genellikle straplez yapıya sahip olan bu nişanlıklarda kollar tamamen açıktır. Nişanlık türleri içinde bulunan kabarık nişanlıkların kimi modellerinde ise eteklerin yan kısımları fırfırlıdır. Fırfırlı eteklere sahip kabarık nişanlık modellerinde eteklerin üzeri kimi zaman boncuklarla işlenir ve etek kısmı daha gösterişli hale getirilir. Muhteşem nişanlık modelleri içinde birde; arka kısmı yerlere kadar uzanan kabarık nişanlıklarda yer alır. Bu nişanlıkların arka tarafı yerlere dek uzanır ve gelin adaylarını daha zarif gösterir. Ayrıca boydan boya taşlarla işlemeli olan kabarık nişan elbiseleri de bulunmaktadır. Parlak taşlarla desenler uygulanarak kabarık nişanlıklar daha hoş gösterilir.

Kabarık nişanlıkların kimi modellerinde üzerinde tül olan alt kısmı saten detaylı nişanlıklarda bulunur. Bu nişanlıklarda özelliklede siyah ile pembe renk son derece uyumlu görünür. Pembe saten kumaş üzerine siyah tül geçirilerek yapılan kabarık nişanlıklar genç kızlara en çok yakışan nişanlık türlerindendir. Bel bölgesinin yan kısmında fiyonk bulunan modellerde kabarık nişanlıklarda oldukça şık görünür.

2016 Kabarık Nişan Elbiseleri

Bir önceki yazımız olan Kısa Nişan Elbiseleri başlıklı makalemizde 2016 Kısa Nişan Elbiseleri, açık renk Kısa Nişan Elbiseleri ve kırmızı Kısa Nişan Elbiseleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Kabarık Nişan Elbiseleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. büşra dedi ki:

    rengarenkler çok tatlı 🙂

Sayfa başına git