Julie vino gelinlik modelleri

Julie vino gelinlik modelleri

Gelinlik modasının en önemli üreticilerinden olan julie vino gelinlik modellerini sizlerin beğenisine sundu. Bu yıl da gösterişliliğin ve asilliğin bir arada buluştuğu gelinlik modellerinde parıltılı taşları ve dantelli tülleri sıklıkla göreceğiz.

Parıltılı olmanız şart

O özel gecede tüm gözler sizin üzerinizdeyken parıltılar içinde olmanız şart. Özellikle kar beyazı bir gelinlik içinde iken abartılı olmamak kaydıyla göğüs ve taç bölgesinde birçok ışıltılı taşa sahip olmanız sizi oldukça asil ve gösterişli bir havaya kavuşturur. Bunun yanı sıra gelinliklerinizde dikkat çekici detayların bir kısmı da etek kısmında olabilir. Özellikle kabarık etekli gelinliklerde etek üzerinde bulunan tüllerde bulunan küçük taşlar bir desen oluşturduğunda ışık ile birlikte çok şık ve havalı bir görüntü ortaya koyuyor. Bu havalı görüntüyü yine ışıltılı tüllerden oluşan hoş bir duvak ile tamamladığınızda tüm beğenileri toplamanız kaçınılmaz olacaktır.

Uzun duvak tasarımları

Gelinliğin en önemli tamamlayıcılarından biri olan duvaklarda uzunluk gelinin saç modeli ile değişiklik gösterebilir. Bu nedenle gelin adayı düğün sırasında yaptıracağı saç modeli ile birlikte duvak seçimi yapmalıdır. Saçlarını açık bırakacak gelinler için uzun duvaklı gelinlik modelleri kısa modellere kıyasla daha hoş bir görünüm ortaya koyacaktır. Gelinliklerde bembeyaz modellerin yanı sıra kırık beyaz ya da rakı beyazı gibi modellerin de karşımıza çıktığı julie vino marka gelinlik modellerindeki şıklığı ve asilliği sitemizdeki görsellerden inceleyebilirsiniz.

2016 Julie vino gelinlik modelleri

Bir önceki yazımız olan Ericco maria gelinlik modelleri başlıklı makalemizde 2016 Ericco maria gelinlik modelleri, en güzel Ericco maria gelinlik modelleri ve şık Ericco maria gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git