İsim Yazılı Kolye Modelleri

İsim Yazılı Kolye Modelleri

İsim yazılı kolye türleri içinde en çok kullanılan modellerin başında; isim yazılı olan sozsuzluk kolyeleri geliyor. Bunun yanında bir zincir üzerine dizilmiş isim yazılı kolye modelleri de mevcut. Kolyenizde birden fazla isim yazmasını istiyorsanız; düz ve sadece isim yazılı olan modelleri tercih edebilirsiniz.

İsim yazılı kolye modellerinde üç zincir ve kısadan uzuna göre değişen modellerde isim yazılı kolyelerde mevcuttur. İç içe geçirilmiş olan bu kolyelerde genellikle zincir sayısına göre isim bulunur. Kendinizin, eşinizin ve çocuğunuzun isimlerini bu şekilde boyununzda taşıyabilirsiniz. Aynı zamanda bir zincir üzerine üç isim aralıklı olarak yan yana uyarlayarak boynunuzda taşıyabilirsiniz. İsim yazılı kolye modelleri arasında yer alan modellerden biride; yuvarlak para şeklinde olan metalin üzerine isim yazılması. İsminizi bu tip bir metalin üzerine yazdırarak boynunuzda taşıyabilirsiniz. İsterseniz değişik bir model olarak isminizi yazdırdığınız kolyede küçük parlak taşlara yer verebilirsiniz. İsminizin çevresinde yer alan ufak taşlar kolyenize farklı bir hava kazandıracaktır.

İsim yazılı kolye modelleri kimi zaman ufak nazar boncukları ile süslenmiş olarak karşımıza çıkar. İsmin her iki yanında yer alan nazar boncukları kolyeye farklı bir görünüm kazandırır. İsim yazılı kolyenizi dilerseniz yanında küçük kalpler olan kolye modelleri arasından da seçebilirsiniz. Bu kolye modellerinde kalplerin boyutları yine ufak ve isminizin boyutuna eş büyüklüktedir.

Bir önceki yazımız olan Gümüş Kolye Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Gümüş Kolye Modelleri, erkek Gümüş Kolye Modelleri ve hediyelik Gümüş Kolye Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

İsim Yazılı Kolye Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. hakan dedi ki:

    tam 14 şubatta sevgiliye alınabilecek kolyeler

Sayfa başına git