İsim Yazılı Kolye Modelleri 2020

 İsim Yazılı Kolye Modelleri 2016

En güzel kolyeler tabi ki isim yazılı olan kolye modelleri olmaktadır. Bunun ilk sebebi bizlere her yönü ile hitap etmesidir. Özellikle bayanlar için çok önemli ve bir vazgeçilmez olan isim yazılı kolye modelleri erkekler tarafından genelde sevgilisine alınan ilk hediye ilk anlamlı adım olmaktadır. Bu sebep ile her genç kızın mutlaka kolye ya da takı koleksiyonun içinde birden fazla mutlaka bu kolye çeşitlerinden bulunmaktadır.

İsim yazılı kolye modelleri çok şık ve çok tarz duran kolye modelleri arasında yer almaktadır. İsim yazılı kolye modelleri incelediğimizde birçok modeli çeşidi bir arada görebiliriz. Hem gerçek olan altın, gümüş, çelik ya da gerçek olmayan imitasyon yapıdaki yazılı kolyeler bulunmaktadır. İstediğiniz modelde yaptırabilirsiniz. Ayrıca modellerde kalın yazıları ya da ince yazıları görmekteyiz. Yazın tiplerinin de değişiklik göstermektedir. İstediğiniz şekilde düz yazılı, el yazılı ya da yatay yazılı olan isimler olabilmektedir. Böylece kişinin kendini en iyi yansıtan modeller olmaktadır. Sadece isimler değil isimler ile beraber yanında minik süslemeler de bulunarak isimin sizi daha güzel temsil etmektedir. Bu minik olan aksesuarlar bir kelebek, bir çiçek bir uğur böceği ya da bir nazar boncuğu konularak daha şık ve tatlı hala getirilmektedir. Bizde sizler için birkaç model isim yazılı olan kolye çeşitlerinden modeller sunduk bu modelleri inceleyerek bu yıl sevgilinize bu kolyelerden hediye edebilirsiniz.

 İsim Yazılı Kolye Modelleri 2016

Bir önceki yazımız olan Yün Yelek Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Yün Yelek Modelleri, çocuk Yün Yelek Modelleri ve erkek Yün Yelek Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git