İncili Gelinlik Modelleri

İncili Gelinlik Modelleri

İncili gelinlikler gelinlerin zarafetinin daha da artırmak için kullanılan gelinlikler arasında bulnuur. Bu tür gelinliklerde inciler gelinliğin beden kısmında kullanılabildiği gibi, eteklerde yada askılarda da kullanılabilir. Zarif incili gelinlik modellerinde inciler genellikle göğüs kısmında ve uçlarda sıralı şekilde kullanılırlar. Bu model özelliklede straplez gelinliklerde sıklıkla kullanılır. İncili gelinliklerde dantellerle kaplanmış olan gelinliklerin üzerinde de inciler kullanılmaktadır. Bu gelinliklerde tarlatan bulunmaz ve elbiseyi andırır. Gelinliğin üzeri incilerle işlenir ve saçlar bu zarafete uygun şekilde örülerek kır düğünü konsepti yaratılır. Sizde romantik bir konsept için incili gelinliklerden faydalanabilirsiniz. Beden kısmı sıralı incilerle süslenmiş olan ince askılara sahip incili gelinliklerde bulunmaktadır. İnciler göğüs kısmına doğru daha yoğun bir şekilde tasarlanmıştır. Arka tarafı ip bağlamalı olan bu gelinliklerde alt kısım tamamen kabatık ve tüllerden meydana gelmektedir. İnci bir kadına özellikle de gelinlikle beraber oldukça zarif bir görünüm kazandırır.

İnciden meydana gelen tesettür gelinlik modelleri de bulunur. İnciler tesettürlü gelinliklerde kol kısımlarında da kullanılır. Uzun kollu olan bu gelinliklerde dikkat çeken detay incilerdir. Bu nedenle yoğun şekilde kullanılır. İncili gelinliklerin en güzel yönü; başka hiç bir detaya girmeden şıklık sağlanmasıdır. İnci detayı gelinliği ve dolayısı ile sizi güzelleştirmek için yeterli olacaktır. Sade bir topuz ve parlak bir taç inci gelinlik çeşitlerini iyi bir şekilde tamamlar.

2016 İncili Gelinlik Modelleri

Bir önceki yazımız olan Tarlatansız Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Tarlatansız Gelinlik Modelleri, askılı Tarlatansız Gelinlik Modelleri ve sade Tarlatansız Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git