İnce Topuk Ayakkabı Modelleri

İnce Topuk Ayakkabı Modelleri

İnce topuklu ayakkabıların kadınlar tarafından en çok giyilen türlerinden biride; stiletto ayakkabılardır. Çeşitli modelleriyle kadınların ayaklarını süsleyen topuklu ayakkabıların içinde burnu yuvarlak olan modellerde bulunur. Burnu yuvarlak olan tasarım ince topuklu ayakkabılarda dışı simli olan tasarımlarda ayakkabıları daha hoş gösterir. İnce topuklu ayakkabı tasarımları arasında platform topuk ayakkabı türleri de bulunur. Taban kısmı kalın olan bu ayakkabıların topukları incedir. Daha çekici bir görüntü yakalamak için ince topuk ayakkabılar tercih edilmektedir. İnce topuklu ayakkabılar içinde çizme modelleri de bulunur. Dizlerde yada dizlerin biraz daha üzerinde olan çizmelerde ince topuklu modellerde bulunmaktadır. Kadınların seksi görünmek adına giydikleri ince topuklu ayakkabılar kimi zaman dış kısmı yılan derisi yada gerçek deriden meydana gelen tasarımlardan oluşmaktadır. İnce topuklu ayakkabıların ön kısmı fiyonk detayına sahip olan ayakkabı türleri de bulunmaktadır.

İnce topuklu ayakkabılarda arkası zincirli tasarımlar ve bilekten bağlamalı olan modellerde bulunmaktadır. İnce topuklar bilekten bağlamalı modellerde çok daha şık görünür. İnce topuklu ayakkabılarda diğer ayakkabılarda olduğu gibi detaylar oldukça fazladır. Bu tip ayakkabılarda kafes görünümlü ayakkabılarda bulunmadır. Süet ve kafes görünümlü ince topuklu ayakkabılarda aynı zamanda üzeri parlak taşlarla bezeli olan ayakkabı türleri de bulunmaktadır. İnce topuklara sahip olan bu çekici ayakkabı türleri abiye kıyafetlerle yada şık dar pantolonlarla bir arada kullanılır.

2016 İnce Topuk Ayakkabı Modelleri

Bir önceki yazımız olan Taşlı Ayakkabı Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Taşlı Ayakkabı Modelleri, abiye Taşlı Ayakkabı Modelleri ve en güzel Taşlı Ayakkabı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git