İmpression Bridal Gelinlik Modelleri

İmpression Bridal Gelinlik Modelleri

Gelinlik ve moda sektöründe yaşanan gelişimler ile birlikte, en trend impression bridal gelinlik modelleri sizler için tasarlanıyor. Ünlü moda tasarımcılarının ufak dokunuşları ile oldukça şık bir hale getirilebilirken, baştan dizayn edilerek de sizlere sunulabilecekler arasında.

2016’nın gözde modellerinden bahsetmek gerekirse, her yıl olduğu gibi, balık kesim gözlerden kaçmıyor. Daha çok uzun boylu bayanların bedenini saran modellerden tercihlerini yapması gerektiği ele alınırsa, balık kesim aslında doğru seçim olabilir. Tabi yine A kesim ve prenses modeller de yılın en trend ürünlerinden olmaktadır.

Uzun kollu gelinlikler

Her ne kadar, impression bridal gelinlik modelleri bünyesinde uzun kollu modellere pek yer verilmese de, straplez yaka ve tüllü kol detaylarına ulaşabilmek mümkündür. Kol detayları dantel işlemeli olabileceği gibi, direkt olarak transparan ve sade de sizlere sunulabilmektedir.

Kısa kollu modeller

Kolları açık olan modellere oldukça çok yer veriliyor olabilir. Fakat yine, impression bridal gelinlikleri arasından kısa kollu çeşitlere de ulaşabilirsiniz. Kol uçlarında da püsküller kullanılarak, oldukça şık ve kesimleri ile bayanlara yardımcı olan bir gelinlik tasarımı oluşturulabilir.

Kabarık gelinlikler

Yıllardır modası geçmeyen kabarık gelinlikler, tarlatanlı olarak sizlere sunulacaklar arasındadır. Tarlatan olmayan, dışta, tül detaylar ile kabartılı modeller de aynı gösterişi sizlere sunabilirken, tül detayları üzerine özenle seçilmiş olan gümüş boncuklarda göze çarpan ve dikkat çekici aksesuarlardan olabilir.

Bir önceki yazımız olan Bohem Gelinlikler başlıklı makalemizde 2016 Bohem Gelinlikler, sade Bohem Gelinlikler ve şık Bohem Gelinlikler hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git