İlginç Saç Modelleri

İlginç Saç Modelleri

Kadınların yada genç kızların farklılık arayışında oldukları dönemlerde en fazla kulkandıkları saç tiplerinden biride ilginç saç modelleridir. Saçlarda farklı kesimler yada modeller denenerek marjinal bir görüntü yakalanmaya çalışılır.

İlginç saç tipleri genelde havalı saç modellerinden meydana gelir. Saçlara bol miktarda krepe atılarak sprey gibi şekillendirici ürünler kullanılır. En değişik saç tiplerinden biri çok kabarık olan saç modelleridir. Saçlara krepe atılarak bol sprey sıkılır. Saçlarda düzensiz şekillendirmeler söz konusudur. Dışarı çıktığınızda dikkatleri üzerinize çekeceğiniz bir saç modeli meydana getirmiş olursunuz. İlginç saç modelleri arasında yer alan bir diğer saç modelide; farklı şekillerde yapılan saç örgüleridir. Saçlar kafes örgü tekniği ile örüldüğünde dikkat çekici bir saç modeline sahip olursunuz. Uygulaması son derece zor olsada birinden yardım alarak kafes saç örgüsü tekniğini saçlarınızda uygulayabilirsiniz.

İlginç saç tipleri içinde yer alan saçlardan biride; emo saç tipleridir. Tepe kısımlarına krepe atılmış katlı saçlar uç kısımlarına doğru incelerek devam eder. Yoğunluk tepe noktasındadır. Gençler arasında son derece yaygın olan bu model farklı olmak isteyen genç kızlar arasında kullanılır. Saçlarda kullanılan örgüler de ilginç saç tipleri arasına girebilir. Saçlarınızı tepeden toplamadan önce başınızı yere eğip dip kısımlarından başlayarak uca doğru saçlarınızı örebilirsiniz. Saçlarınızı topladığınızda altta oluşan model son derece ilginç ve zarif görünecektir.

İlginç Saç Modelleri

Bir önceki yazımız olan Röfle Saç Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Röfle Saç Modelleri, en güzel Röfle Saç Modelleri ve örnek Röfle Saç Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git