Hotiç Çanta Modelleri 2016

Hotiç Çanta Modelleri 2016

Hotiç çanta modelleri arasında birçok farklı model kadınların beğenisine sunulmuş durumda. Çanta modelleri arasında çapraz çantalar, portföy çantalar, sırt çantaları gibi değişik tür çantalar bulunuyor. Çantalar konusunda kadınların beğenisini kazanan Hotiç markası çanta tasarımları değişik renkleri ilede kadınların ilgisini çeken çantalardan oluşuyor.

Hotiç çanta modellerinde zincirli çanta türleri de yer alıyor. Saplarda bulunan zincirler kadınların çanta tercihlerini daha da fazlalaştırmak için üretilmiş. Çantalarda yer alan zincirler lame ve gold renkleriyle koyu çantalara ayrı bir görsellik kazandırıyor. Çanta tasarımlarında yer alan detaylardan biride; püskül detaylar. Büyük çantaların yan kısmında yer alan püskül detaylar çantalara ayrı bir hareketlilik kazandırıyor. Yazlık çantalarda krem rengi ve deliklerde oldukça popüler modeller arasında bulunuyor. Bu çantalarda daha çok yatay omuz çantaları yer alıyor. Çapraz çantalarda ise daha küçük modeller bulunuyor. Bu çantalarda deri ve süet gibi çanta tasarımları bulunuyor. Kadınların zevklerine önem veren Hotiç markası tasarımları arasında; yılan derisi çantalarda yer alıyor. Krem rengi ve siyah çantalarda olduğu gibi kahverengi çantalarda da yılan derisi detaylarına rastlamak mümkün. En popüler Hotiç çanta modellerinin yaz koleksiyonunda buz mavisi gibi pastel çantalarında olduğunu söylemek mümkün. Kare kutu şeklşnde olan bu çantaları yaz günlerinde kıyafetlerinizle beraber kullanabileceksiniz. Buz mavisi çantaların yanında pembe gibi çantalarda mevcut.

Hotiç Çanta Modelleri 2016

Bir önceki yazımız olan Hotiç Çanta Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Hotiç Çanta Modelleri, yeni Hotiç Çanta Modelleri ve yeni sezon Hotiç Çanta Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git