Hamile Elbise Modelleri

Hamile Elbise Modelleri

Hamilelerin giydikleri elbiseler genellikle rahat kesim elbise modelleridir. Hamile elbise modellerinde rahat ve geniş modeller öncelikle gelir. Salaş kesimler hamileler için uygundur.

Hamile elbiseleri dizlere kadar uzanan yada ayak bileklerine dek inen modelleriyle göz doldurur. Özellikle de yaz mevsimlerinde penye elbiseler hamilelerin kurtarıcı kıyafetlerinden biridir. Hamile elbise modelleri içinde A kesim elbiselerde yer alır. Üst kısmı hafif şekilde dökümlü alt kısmı ise tamamen geniş olan bu modeller hamile kadınların rahat etmelerini sağlarlar. Elbiseler hamile kadınların hareketini hiç bir zaman kısıtlamamalıdır. Bunun için oturup kalkarken rahat edilen kıyafetler ve elbiseler seçilir. Hamile elbiseleri içinde yer alan elbise türlerinden biride; kışlık hamile elbise türleri kaşe ve ekose modellerden meydana gelir. Jile kesimli olan bu elbiselerini çine boğazlı triko giyerek hoş şekilde uyumlu bir kombin oluşturabilirsiniz. Hamile elbiseniz içinde uzun çizme giyerek salınmak istiyorsanız; dizlerde biten modelleri tercih etmelisiniz.

Yaz mevsimlerinde hamileler için şifon elbise modelleri daha çok tercih edilir. Şifon elbiseler oldukça serin tutan aynı zamanda geniş yapıları ile hareketinizi kolaylaştıran elbise türlerindendir. Bu nedenle şifon elbiseler sıklıkla tercih edilir. Hamile elbise türleri arasında göğüs kısmından kemerli olan elbiselerde mevcuttur. Karın bölgesini daha rahat bırakmak için kemer hemen göğüs altında tasarlanmıştır. Bu elbiseleri gündelik yaşamınızda rahat şekilde giyerek kendinize ve bebeğinize konforlu bir hamilelik süreci sunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2016 Yazlık Elbiseler başlıklı makalemizde en güzel 2016 Yazlık Elbiseler, şifon 2016 Yazlık Elbiseler ve yeni 2016 Yazlık Elbiseler hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Hamile Elbise Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Ayfer dedi ki:

    Tam tarz modeller çok aradım bunları istanbulda ama denk gelemedim bi türlü

Sayfa başına git