Güzel Eşarp Modelleri

Güzel Eşarp Modelleri

Eşarplar, şüphesiz ki, tesettür giyimin en önemli parçaları arasında bulunuyor. Yine geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi, en güzel eşarp modelleri, mükemmel kesimleri ve tasarımları ile birlikte, moda tasarımcıları tarafından kullanıcılarına sunuluyor.

Desenli eşarplar

Kıyafete uygun olarak genel anlamda, desenli eşarplar tercih ediliyor. Desenler, çizgisel desenler olduğu gibi, geometrik, çiçek ya da yazı olarak farklı şekilde baskılanarak, eşarplar hareketlendiriliyor.

Sade eşarplar

Daha çok tarzı sade ve standart olan bayanlar, sade ve deseni olmayan modellerden tercihlerini yapıyorlar. Genel olarak kış aylarında, kahve ve siyah tonları tercih edilirken, sade ve düz modeller ile birlikte, yaz aylarında, sarı, turuncu ve kırmızının tonları da oldukça fazla rağbet görüyor.

Püsküllü eşarplar

Biraz daha farklı dizayn edilen en güzel eşarp modelleri bünyesinde, püsküllü modeller bulabilmek mümkündür. Püsküller, uzun olabildiği gibi, kısa ve süslemeli olarak da bulunabiliyor. Püsküllerin uçları simli süslemeler ile detaylandırıldığı gibi, boncuklar ile de işlemeli olarak sizlere sunulabilir.

Zincir desenli eşarplar

Desenlere önem veren bayanlarımız için ise, zincir desenli eşarplar da moda tasarımcılarının ellerinde. Bir renk üzerine başka bir renk baskısı olabildiği gibi, bir eşarp üzerinde, karışık renkler de bulabilmek mümkündür. Bu da renk seçimleri ve zevklere göre değişiklik gösterirken, tesettür giyim gerçekleştiren bayanlarımızın tarzına ve kıyafetine uygun olarak üretiliyor. Böylelikle birbirinden farkı çeşitlere ulaşarak, kendinize uygun seçimler yapabilirsiniz.

Güzel Eşarp Modelleri

Bir önceki yazımız olan Abiye Üstü Eşarp Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Abiye Üstü Eşarp Modelleri, desenli Abiye Üstü Eşarp Modelleri ve sade Abiye Üstü Eşarp Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git