Gümüş Kolye Modelleri

Gümüş Kolye Modelleri

Kadınların zevkle kullandıkları aksesuarlar arasında yer alan gümüş kolyeler farklı modelleri ve hatta farklı renk taşları ile birlikte gündelik kullanıma uygun olduğu kadar özel davetler içinde uygun olan modelleriyle göz dolduruyor. Gümüş kolye modelleri genellikle beyaz taşlarla bezenmiş halde olsada; son yıllarda mavi ve turkuaz gibi taşlarla da hareketlendirilmiş modelleriyle oldukça popüler hale geldi.

Gümüş kolyelerin zincir türleri birbirine benzesede; uçlarında kullanılan objeler son derece göz alıcı modelleriyle kadınların beğendiği modellerden oluşuyor. Kar tanesi ve nazar boncuğu gümüş kolyeler son yıllarınpopüler gümüş kolye türleri arasında yer alıyor. Sonsuzluk işareti ve ağaç fügürlerinin de sıklıkla kullanıldığı gümüş kolyelerde yusufcuk kuşu ve melek kanadı gibi fügürlerde sıklıkla kullanılıyor. Gümüş kolye modelleri genelde beyaz taşlardan meydana geliyor. Bu kolyeler arasında kalpli fügürlerde son derece popüler. Kalplerin bir kısmı taşlarla bezenmiş bir kısmı ise boş bırakılan kalpli gümüş kolye türlerinin yanı sıra; kuşlu gümüş kolye türleri de son günlerin zirve yapan gümüş kolye türleri arasında yer alıyor.

Ay yıldız işareti ve yonca şekli gümüş kolyelerde kullanılarak kolyelere daha zarif bir hava kazandırıyor. Beğenilere, zevklere ve sevilen figürlere göre gümüş kolye türleri de değişiklik gösteriyor. Çizgi film karakterlerini seven kişiler için bile özel gümüş kolye türleri mevcut. Bunların yanı sıra; sadece tek taşlardan oluşan zarif gümüş kolye türlerini de severek kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Otantik Takı Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Otantik Takı Modelleri, en güzel Otantik Takı Modelleri ve yeni Otantik Takı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Gümüş Kolye Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. busecan dedi ki:

    Bisikletli olan günlük kıyafetlerle beraber kullanılabilir sanırım.

Sayfa başına git