Gümüş Erkek Yüzükleri

Gümüş Erkek Yüzükleri

Gümüş yüzükler kadınların olduğu kadar erkeklerinde kullandıkları yüzükler arasındadır. Gümüş erkek yüzükleri arasında büyük formlu olan yüzük türleri daha fazla kullanılır.

Gümüş yüzükler arasında erkeklerin kullanabildiği oltu taşlı gümüş yüzükler dikkat çeker. Ayrıca akik taşlı olan yüzük çeşitleri erkeklerin severek kullandıkları gümüş yüzüklerdendir. Erzurum el işçiliği olan gümüş yüzükler ise farklı tasarımlarıyla sıklıkla kullanılırlar. Gümüş örgü yüzüklerde erkekler için özel tasarım yüzükler arasında yer alır. Aynı zamanda bozkurt ve yıldızdan oluşan farklı yüzük çeşitleri de bulunmaktadır. Osmanlı arması olan yüzük çeşitleri erkeklerin severek kullandıkları yüzükler arasındadır. Gümüş erkek yüzükleri bazı modellerde ise pençe şeklinde modellerden oluşmaktadır. Gümüş yüzükler arasında taşsız gümüş yüzük türleri de bulunmaktadır. Sade olan bu modeller yalınlık seven erkekler için tasarlanmıştır. Özel tasarım olan mineli erkek yüzükleri de bulunmaktadır. Çizgili akik taşlı yüzüklerin erkeklerin sıklıkla kullandıkları yüzükler arasında yer almaktadır. Sedef taşlı erkek yüzükleri de farklı yüzük arayanlar için oldukça ideal.

Yeşil akik taşlı yüzükler gümüş yüzükler arasında en fazla kullanılan modeller arasında bulunmaktadır. Koyu yeşil taşlar erkekler içinde uygun yüzük renkleri arasındadır. Sarı akik taşlı ve kenarları çizgili olan modeller hem sadeliği hemde göz alıcı haliyle erkeklerin severek kullandıkları gümüş yüzükler arasındadır.

2016 Gümüş Erkek Yüzükleri

Bir önceki yazımız olan Gümüş Kolye Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Gümüş Kolye Modelleri, erkek Gümüş Kolye Modelleri ve hediyelik Gümüş Kolye Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Gümüş Erkek Yüzükleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. tugracı dedi ki:

    tuğralı modellerin hepsini alabilirim bende bi hastalık bu güzel tuğralı modelleri gördüğümde dayanamıyorum

Sayfa başına git