Gümüş Alyans Modelleri

Gümüş Alyans Modelleri

Gümüş alyanslar çiftlerin birbirlerine bağlılık sözü verdikleri yüzük modellerinden meydana gelir. Gümüş alyans modelleri içinde kalın, sade, ince ve çizgili alyans modelleri yer almaktadır.

Gümüş alyanslar isteğe, zevklere ve parmakların şekillerine göre değişiklik gösterir. Kalın parmaklara sahipseniz ince alyans gümüş modelleri size daha çok yakışacaktır. İnce alyans türleri içinde; tek tarafı taşlarla süslenmiş olan modelleri yada kıvrımlı taşlı modelleri tercih edebilirsiniz. Dalga şeklinde olan kıvrımlı taşlara sahip bu ince alyanslar parmaklarınızı daha zarif gösterir. Kalın gümüş alyanslar ise; parmakları daha ince olan kadınlara ve erkeklere yakışır. Kalın alyans türleri içinde; şekilli ve desenli modeller başta gelir. Üzerinde figür bulunan ve erkek yada kadına uygun olan geometrik desenler bulunur. Gümüş alyans modelleri içinde bulunan sade gümüş alyanslar en fazla tercih edilen yüzüklerdendir. Üzerinde hiç bir detay bulundurmayan bu yüzük modelleri parmaklarda oldukça estetik görünür. Gümüş alyansların bazı modelleri ise çizgilidir. Üzerinde ince yada kalın çizgiler bulunduran bu alyans modelleri kalın ve ince formlu olabilir. Bu çizgiler kimi zaman düzensiz çizgi formundadır.

Gümüş alyanslar arasında yer alan çizgili modeller haricinde çift yüzüklerinin bir araya getirildiğinde ortaya kalp ve harf figürü çıkan modelleri de mevcuttur. Yüzükler bir araya getirildiğinde kalp şekli alan yüzükler ve çeşitli bağlılık sembolü içeren figürler gümüş alyanslar da sıklıkla kullanılır.

Bir önceki yazımız olan Gümüş Kolye Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Gümüş Kolye Modelleri, erkek Gümüş Kolye Modelleri ve hediyelik Gümüş Kolye Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Gümüş Alyans Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. berke dedi ki:

    1 Yıllık bir ilişkim var ve artık yüzük almam gerektiğini hissediyorum isim yazıyorsunuz sanırım?

Sayfa başına git