Guess Saat Modelleri

Guess Saat Modelleri

Guess markası saat modelleriyle kadınların ilk tercih ettiği saatler arasında yer alıyor. Guess markasının saatleri genellikle altın kordonlu yada gümüş rengi kordona sahip saatler. Guess saat modelleri arasında yer alan saatlerden deri saat kordona sahip olan saatlerde yer alıyor.

Bordo kordonlu saatler diğer kısımları altın rengi ile tasarlanarak harika bir uyum yaratılmış. Guess saatleri içinde beyaz kordonlu saatlerde yer alıyor. Beyaz kordonlu saatler kadınların estetik anlayışına oldukça uygun. Saat modelleri içinde yer alan kalın bileklik modeli olan saatler küçük formlarıyla ilk tercihleriniz arasında olacak. Klasik görünümlü saatleri tercih etmek istiyorsanız; altın rengi yada bilekliğe benzeyen saat modellerini seçebilirsiniz. Guess saat modelleri içinde leopar desenli saat modelleri de yer alıyor. İç kısmı ve kordonları leopar deseninden oluşan bu saatlerle altın renginin estetik görünümü birleştirilmiş. Bu saatler gösterişi seven kadınların severek kullandıkları saat modellerinin arasında bulunuyor.

Saat modelleri içinde büyük rakamlı olan saat türleri de yer alıyor. Büyük rakamlı saatlerin içi beyaz olarak tasarlanmış. Saate bakarken daha kolay görmenizi sağlayan kolay kullanımlı bu saatler genellikle siyah kordonlardan üretilmiş. Altın rengi saatlerin iç kısımlarında bulunan ufak parlak taşlar saatlerin görselliğini daha da artırarak sizi zarif kılmayı amaçlıyor. Guess marka saatlerin bazı modellerinde ise; kahverengi gibi detaylar yer alıyor. Altın rengi ile birleştirilen kahverengi saatleri farklı bir tarza sokuyor.

Bir önceki yazımız olan Defacto Saat Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Defacto Saat Modelleri, şık Defacto Saat Modelleri ve trend Defacto Saat Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git