Gömlek Markaları

Gömlek Markaları

Gömlek markaları erkeklerde ve kadınlarda farklı markalarla karşımıza çıkar. Erkek gömlek markalarında en çok tercih edilen markalardan biri Sarar markasıdır. Bu gömlek tasarımlarında Abbate markasın gömlekleri klasik giyinmeyi seven erkekler için son derece idealdir. Erkek gömlek markalarından biride; Beymen markasıdır. Vakko markası da erkek gömlek tasarımlarıyla göz doldurur. Kiğılı erkek gömlekleri şık modelleriyle kombinlere eşlik eden gömleklerdendir. Ayrıca markada damat gömleklerinden günlük gömlek türlerine kadar pek çok model bir arada bulunur.

Tudors markasının erkek gömlekleri şık ayrıntılar içerir. Kadın ve erkekler için özel tasarım gömlek üreten markalardan biride Polo markasıdır. Lacoste markası da erkek ve kadın gömlekler üreten markalar arasında yer almaktadır. Levis spor gömlek çeşitleri ile popüler bir markadır. Loft, Colins ve Tommy Hilfiger markaları da spor gömlekler açısından geniş bir yelpazeye sahiptir. Kadınlar için özel gömlek tasarımları ile bilinen Adil Işık markası klasik kesim gömlek tasarımları ile meşhurdur. Koton markası da erkekler ve kadınlar için özel olarak gömlek tasarlar. Karaca markasının şık gömlekleri de popüler gömlekler arasındadır. Sabri Özel gömlek tasarımları da erkekler için özel olarak uyarlanan modelleriyle meşhurdur. Ayrıca gömlek markalarından bazıları spor, bazıları ise klasik gömlekler tasarlar. Erkek ve kadınlar için bir arada spor gömlekler bulabileceğiniz markalardan biride; Collezione markasıdır.

2016 Gömlek Markaları

Bir önceki yazımız olan Koton Gömlek Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Koton Gömlek Modelleri, bayan Koton Gömlek Modelleri ve kışlık Koton Gömlek Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git