Genç Ferace Modelleri

Genç Ferace Modelleri

Gençlerin severek kullandıkları kıyafetlerden olan feraceler yaşlara göre daha farklı şekillerde karşımıza çıkıyor. Genç ferace modelleri çizgileri ve renkleriyle oldukça dinamik görünen ferace tiplerini oluşturuyor.

Genç ferace türleri arasında asimetrik kesimli feraceler ilk sırada yer alıyor. Aynı zamanda renklerin canlılığı ve modellerde yer alan farklı kesimler feracelere oldukça farklı bir hava kazandırıyor. Keten feracelerin yanında kot feracelerinde sıklıkla kullanıldığını söyleyebiliriz. Aynı zamanda beli ip kuşaklı olan feraceler genç kızlar tarafından büyük ilgi görüyor. Genç ferace modelleri içinde yer alan; işlemeli feraceler gençlerin gözdelerinden biri. Yandan iple bağlı olan feraceler ise özel günler için daha çok tercih ediliyor. İşlemeler göğüs bölgesinden başlayarak eteklere kadar uzanıyor. Düğmelerin çevresinde görülen işlemeler dikkat çekici renkleriyle daha da şık hale getiriliyor. Ön kısmı fiyonklu olan ferace modelleri genç kızların çoğunlukta kullandıkları ferace modellerinin başında yer alıyor. Büyük fiyonk figürü ile daha sportif bir havaya bürünmeleri mümkün oluyor. Aynı zamanda özel günler için kol kısımları altın işlemeli olan feraceler gençlerin büyük bir zevkle giydikleri ferace modelleri arasında.

Ferace modellerinde renklerde oldukça dikkat çekici. Pembe, kırmızı ve yeşil gibi renkler genç ferace türleri arasında en fazla kullanılan renklerin başında yer alıyor. Omuz detaylı feracelerde ise dökümlü ve pileli omuz detayına sahip feraceler kullanılıyor. Salaş ve bol kesim feracelerde genç kızların en fazla giydikleri feraceler arasında bulunuyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git