Gelinlik fiyatlari

Gelinlik fiyatlari

Son yıllarda gelinlik ve düğün sektöründe yaşanan gelişimler ile birlikte, gelinlik fiyatlari da birbirinden farklı fiyatlar ile kullanıcısına sunulmaktadır. Her ne kadar özel dikim ve özel tasarım gelinlikler oldukça pahalı olsa da, daha uygun ürünlere ulaşabilmekte gayet tabi mümkündür.

Özel dikim gelinlikler

Kullanılan kumaşa, taş ve inci detaylara, dantel işlemelere, kesim detayları ve uzunluğa göre farklı fiyatlar karşınıza çıkabiliyor. Elbette ki moda evi ve moda tasarımcısı da işini profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyorsa, gerçekten çok yüksek fiyatlar ödemek zorunda kalabilirsiniz. Bu sebepten dolayı eğer ki daha çok bütçenize uygun bir seçim yapmak istiyorsanız, ilk olarak bir moda evi ile görüşerek, fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmanız gerekiyor.

Kısaca fiyatlar hakkında bilgiler vermek gerekirse, straplez yaka bir gelinlik fiyatı, hazır ürünlerde, bin TL ve üzeri gibi fiyat ile sizlere eşlik edebilir. Elbette ki bu ürüne ikinci el ulaştığınız taktirde ise bin TL altı gibi bir miktar ile sahip olabilmekte mümkündür.

Prenses gelinlik

Yine 2016 gelinlik fiyatları kapsamında sizlere eşlik edebilecek olan bir model de prenses gelinlikler olabilir. Prenses kesim detayları ve kullanılan tül kumaşlar bu gelinliklerin şıklığını ortaya koyanlardan bazıları.

Balık kesim modeller

Eğer ki daha nazik ve şık bir tercih yapmak istiyorsanız, vücut hatlarınıza uygun ise eğer, şüphesiz ki balık kesim gelinlikler çok mantıklı bir seçim olacaktır. Tabi ki taş ve dantel süslemeler göz ardı edilmezken, renk seçimi de size kalmıştır.

2016 Gelinlik fiyatlari

Bir önceki yazımız olan David Tutera gelinlik modelleri başlıklı makalemizde 2016 David Tutera gelinlik modelleri, şık David Tutera gelinlik modelleri ve yeni David Tutera gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git