Gelinlik Aksesuarları

Gelinlik Aksesuarları

Gelinlerin giydikleri gelinlikleri tamamlayan bazı parçalar bulunur. Bu parçalar olmadan gelinlikleriniz tam anlamıyla zarif görünmez. Gelinlik aksesuarları arasında önde gelenlerden bir aksesuarda; gelin taçlarıdır. Saçları daha estetik gösteren parlak taç modelleri olmazsa olmaz aksesuarlardan biridir.

Gelinlerin kullandığı aksesuarlardan biride; gelinlerin giydikleri eldivenlerdir. Bu eldivenler çoğu zaman dantelden meydana gelir. Bazı modelleri ise satenden meydana gelen eldvenlerdir. Eldivenlerin bilek kısımlarında bazı modellerde ise inci düğmeler yer alır. Bu modeller ellerinizi daha narin gösterir. Gelinlerin son yıllarda sık olarak kullandıkları gelinlik aksesuarları içinde; omuz aksesuarlarıda yer alır. Parlak taşlardan meydana gelen omuz aksesuarları straplez gelinliklerle beraber kullanılan aksesuarlar arasındadır. Omuz aksesuarları içinde sadece parlak metalden meydana gelen ayrıntılarda bulunur. Gelinlerin kullanmış olduğu aksesuarın içinde yer alan; el buketleri son derece önemli ayrıntılardan biridir. Renkli buketlerin yanında sade renkte olan beyaz renkli çiçek aksesuarıda bulunmaktadır. Gelinler için parlak taşlı yan tokalarda gelinlerin sıklıkla kullandıkları aksesuarlar arasındadır. Yan tokalar enseden yapılan yan topuzlarda sık sık kullanılır.

Fileli tarz şapkalarda gelinlerin kullandıkları farklı aksesuarlar içinde yer alır. Fileli şapkalar gelinlerin göz kısmını tamamen kapatan ve oldukça tarz görünen aksesuarlar içindedir. Siyah ve beyaz renkleri tercih edilir. Takı kurdelası gelinler için ayrıntıları düşünülerek meydana getirilen aksesuarlardan biridir. Takı kurdelanızı işlemeli modellerden seçerek diğer gelin adaylarına fark atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Altın Bilezik Modelleri başlıklı makalemizde 14 şubat Altın Bilezik Modelleri, 2016 Altın Bilezik Modelleri ve atasay Altın Bilezik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git