Gelin Topuz Saç Modelleri

Gelin Topuz Saç Modelleri

Gelinlerin özel günlerinde kullandıkları birbirinden farklı birçok saç modeli bulunmaktadır. Gelin saçlarında daha çok romantik detaylar dikkat çeker. Saçlar her günkünden daha farklı detaylarla hareketlendirilir.

Gelinler için en uygun saç modellerinden biri; topuz saç modelleridir. Topuz saç modelleri enseden topuz olabildiği gibi tepeden topuz modelleride tercih edilebilir. Gelin topuz saç modelleri arasında saçlara dalgalı bir form verilerek de topuz saç modelleri elde edilebilir. Saçlara dalgalı fön çekildikten sonra enseden saç modeli uygulanabildiği gibi saçın tepesinde de topuz saç modeli uygulanabilir. Yüz şeklinize ve gelinliğinizin formuna göre topuz saç modeli tercihinde bulunmalısınız.

Topuz modelinizi daha romantik bir formda düüşünüyorsanız kalın bukleli saçlardan yardım alabilirsiniz. Maşa ile hareketlendirilen saçlar tepede topuz yapılarak farklı bir görünüme bürünebilirsiniz. Yanlardan çıkarılan bukleler gelinliğinize daha romantik bir hava katacaktır. Gelin topuz saç modellerinde taşlı taçlar ve incli aksesuarlar topuzunuzu en iyi şekilde tamamlayan aksesuarlardandır. Yaz gelini olacaksanız saçlarınıza canlı renklerden oluşan çiçeklerde iliştirebilirsiniz.

Gelinlerin seveerek kullandıkları enseden topuz saç modeli daha sade gelinlikler için uygundur. Gelinliğiniz kabarık ve çok taşlıysa tepeden topuz modellerini tercih edebilirsiniz. Romantik topuz saç modelleri ise daha çok dantelden meydana gelen gelinlikler için uygundur. Sizde gelinlik tercihinize göre topuz saç modelini belirleyebilirsiniz.

2016 Gelin Topuz Saç Modelleri

Bir önceki yazımız olan Yuvarlak Yüze Saç Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Yuvarlak Yüze Saç Modelleri, en güzel Yuvarlak Yüze Saç Modelleri ve gelin Yuvarlak Yüze Saç Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git