Gelin Tacı Modelleri

Gelin Tacı Modelleri

Gelinliklerle beraber aksesuar olarak kullanılan gelin taçları bir gelinin olmazsa olmaz aksesuarları arasında yer alır. Gelin taçları zevklere uygun olarak değişik modellerde olabilir. Gelin tacı modelleri arasında yer alan ilk model; prenses gelin tacı modelleridir.

Prenses gelin taçları tepe kısmı belirgin olan ve sivri kısmı ile dikkat çeken modellerden biridir. Masallardaki prenseslerin taçlarından örnek alınarak oluşturulan bu gelin taçları genellikle kabarık gelinliklerle beraber kullanılır. Modelleri genellikle taşlı ve parlaktır. Prenses gelin taçlarının yanında incili gelin taçlarıda bulunur. Bu taçların her kısmında inci detayı bulunur. Taçlar son derece zarif ve göz alıcıdır. İnci taçlarınızı balık etek gelinliklerle birlikte kullanabilirsiniz. İnci taçların tek sıra inci detayları olduğu gibi karmaşık şekilde olanlarıda mevcuttur. Gelin tacı modelleri içinde; çiçekli gelin taçlarıda yer alır. Çiçeklerden oluşan bu modeller dantel gelinliklerle beraber iyi şekilde uyum sağlar. Çiçekli gelin taçları beyaz renkli çiçeklerden oluşabileceği gibi renkli çiçeklerden de oluşabilir. Arka kısmı kurdela ile bağlanmış olan çiçekli gelin taçları kır düğünleri içinde uygundur.

Taşlı gelin tacı modelleri zarafet timsali olan gelin tacı türlerindendir. Taşlı gelin taçları her tip gelinlikle birlikte kullanılabilir modelerdendir. Tek sıra taşlı modellerin yanı sıra yüksek taşlı gelin tacı modelleri de bulunur.

2016 Gelin Tacı Modelleri

Bir önceki yazımız olan Gelin Şal Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Gelin Şal Modelleri, en güzel Gelin Şal Modelleri ve şık Gelin Şal Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git