Gelin duvak modelleri - Gelinlik Modelleri

Gelin duvak modelleri

Gelin duvak modelleri
16 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 51 kez okundu.

Gelin duvak modelleri

Evlilik yaşadığımız şu günlerde her genç kızın hayalidir. Bu hayali gerçeğe dönüştürürken yapılan hazırlıklara büyük önem gösterilmektedir. Özellikle gelin adayları her şeyin kusursuz ve eksiksiz olması gerektiği fikrinin arkasında dururlar. Dikkat edilen en büyük hususlardan birisi de gelinlikler ve onlara ait aksesuarlardır. Bunlardan birisi olan gelin duvakları son derece özen gösterilen konulardandır. Aşağıdaki yazımızda gelin duvak modelleri ile ilgili detaylı bilgileri bulabilirsiniz.

Sıra Dışı Modeller

Eğer düğününüzde dikkatleri çekmek ve günümüz gelinlerinden daha farklı bir izlenim uyandırmak istiyorsanız tavsiye edeceğimiz sıra dışı duvak modellerine yoğunlaşmanızda fayda var. İlk olarak günümüzde tasarlanmış ve üretilmiş özel duvaklardan bahsetmekte fayda var. Tamamen Fransız ve İngiliz dantellerinden oluşan duvak modelleri yoğun ilgi gören farklı tasarımlar arasındaki yerini alıyor. Bu tür duvakları tercih ederek hem asil bir görünüm ortaya koyarsınız hem de gelinliğiniz ve duvağınızı ön plana çıkarmış olursunuz. Bir başka duvak modeli ise renkli duvaklar olacaktır. Çok fazla canlı renklere sahip olmayan fakat ufak dokunuşlar ile sizi ve gelinliğinizi özelleştirebilen bu duvaklar günümüzde sıklıkla kullanılmaktadır.

İnce Detaylar

Ünlü modacılar tarafından tasarlanan ve çoğunlukla popüler kişilerin düğünlerinde giydikleri gelinlik modellerinde gözlere çarpan bir detay hoş izlenimler uyandırmaktadır. Gelinliğin üzerinde bulunan desenleri mümkünse duvağınıza daha belirgin bir şekilde işleterek farklı bir tarz ve hoş bir ambiyans oluşturmanız kolay olacaktır.

2016 Gelin duvak modelleri

Bir önceki yazımız olan 2016 Duvak Modelleri başlıklı makalemizde kısa 2016 Duvak Modelleri, şapkalı 2016 Duvak Modelleri ve taçlı 2016 Duvak Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Rahibe Duvak Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Rahibe Duvak Modelleri, şık Rahibe Duvak Modelleri ve yeni Rahibe Duvak Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git