Fransız Şapka Modelleri

Fransız Şapka Modelleri

Fransız şapka türleri daha çok özel gün ve geceler için tercih edilen şapka modellerindendir. Fransız şapka modellerinde tül detayı mutlaka bulunur. Şapkalar kimi zaman tüllerle kimi zaman ise büyük yapay çiçeklerle süslenmiştir.

Fransız şapka türlerinde büyük formlu şapkalar yer aldığı gibi oldukça küçük şapkalarda bulunur. Başın hemen üst kısmına kondurulan bu şapkalar adeta bir tokayı andırır. Fransız şapka türlerinin içinde kare formunda olan şapka türleri de mevcuttur. Şapkalar tüllerle ve çeşitli çiçeklerle zengin gösterilir. Fransız şapka türleri düğün günleri için gelinlerin en fazla tercih ettiği modellerden biridir. Beyaz şapkanın üzerine beyaz tül detayı iliştirilerek şapka gözalıcı hale getirilir. Fransız şapka modelleri özel davetler içinde kullanılır. Bu şapkalarda siyah renk şapkalar dirseklere dek uzanan eldivenlerle bir arada kullanılır. Zarif kadınların şıklığını elde etmek için Fransız şapka türlerinden yararlanabilirsiniz. Elbise renginizle aynı tonlarda olması gereken şapkanızda tül kullanmayı unutmayın.

Fransız şapka türlerinin bazı modelleri ise tamamen büyük şapka modellerinden meydana gelir. Baş kısmını büyük oranda çevreleyen bu şapkalarda renkli tüller ve çiçekler kullanılarak şapka daha görkemli bir hale getirilir. Bu şapka türlerini tercih ederken kıyafetinizle olan uyumuna dikkat edin. Uzun ve düz elbiselerle büyük Fransız şapkalarını tercih ederken, gösterişli elbiselerle daha küçük boyutlu şapkaları tercih etmelisiniz.

2016 Fransız Şapka Modelleri

Bir önceki yazımız olan Altın Bilezik Modelleri başlıklı makalemizde 14 şubat Altın Bilezik Modelleri, 2016 Altın Bilezik Modelleri ve atasay Altın Bilezik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git