Fönlü Saç Modelleri

Fönlü Saç Modelleri

Fönlü saçlarınızla birlikte kendinizi daha iyi hissedersiniz. Bunun nedeni saçlarınızın düzenli bir şekilde görünmesidir. Fönlü saç modellerini kullanmak istiyorsanız saçlarınızın yapısını da göz önünde bulundurmalısınız.

Kadınlarda yaygın olarak kullanılan fönlü saç tiplerinin başında düz fön çekilmiş saçlar gelir. Düz fönlü saçlar genellikle kalın telli saçlarda daha iyi durur. Saçlarda kullanılan fönlü modellerin bir diğeri daha dalgalı fön çekilmiş saç modelleridir. Saçlarınızda hareketlilik istiyorsanız dalgalı fön kullanabilirsiniz.

Kırık fön son zamanlarda kadınlar arasında popüler olan fön tiplerinden biri. Kırık fön daha çok maşalı saç tipini andırır. Fakat fön makinesi ve fırça ile birlikte saça şekil verilir. Bu nedenle kırık fön olarak adlandırılır. Kadınların sıklıkla kullandıkları bir diğer fönlü saç modelleri de içe doğru kıvrık fön modelidir. Sadece uç kısımların içe kıvrılmasıyla meydana getirilir. Katlı saçlarda daha estetik duran fön çeşitlerinden biridir. Saçların uç kısımlarında hareketlilik vardır.

İri dalgalı fön modeli de kadınların daha doğal dalgalar elde etmek için kullandıkları saç modellerinden biridir. Büyük maşalarla elde edilen bu tip fön şeklinde kadınlar dakiklar içinde çok daha hareketli saçlara kavuşurlar. Sizde evinizde bir kaç büyük saç fırçasıyla iri dalgalı fön modeli uygulayabilirsiniz. İri şekilde fön çekilen saçların bozulma ihtimaline karşı bo lşekilde sprey sıkılarak kullanılmalıdır.

2016 En Popüler Fönlü Saç Modelleri

Bir önceki yazımız olan Yuvarlak Yüze Saç Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Yuvarlak Yüze Saç Modelleri, en güzel Yuvarlak Yüze Saç Modelleri ve gelin Yuvarlak Yüze Saç Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git