Essence Saat Modelleri

Essence Saat Modelleri

Essence kol saati türlerinde genellikle daha zarif detayların dikkat çektiğini söylemek mümkün. İnce kordonlu saatler altın rengi ile bir araya getirilerek son derece zarif saat modelleri ortaya çıkarılmış. Bu saat türlerinde kadınların zarifliklerini aksesuarlarla birleştirilmeleri amaçlanmış görünüyor. Essence saat modellerinde ince kordonların yanında; gümüş renk kordonlarda yer alıyor.

Essence saat türleri arasında yer alan modellerde kadınlara özgü türler kıvrımlı detaylarıyla daha çok ön plana çıkarılmış. Çiçeklerin zarafetinden etkilenilerek yapılan bu modeller; tıpkı bir sarmaşık misali kollarınızı saracak. Kıvrımlı kordona sahip olan saatlerde ince işçilik kullanılarak gümüş ve altın rengi bir araya getirilmiş. İçinde küçük parlak taşlar bulunan bu zarif saatlerde ön plana çıkarılan bir diğer detayda; iç kısmında farklı renklerin kullanılması. Essence saat modelleri arasında bulunan modellerden biride; bileklik tarzı saat kordonları. Üzeri taşlarla hareketlendirilmiş bu tip saatlerde kadınların zarafetinden detaylar saatlere uyarlanmış. Bu saatlerde genellikle altın rengi kullanılarak kadınların bambaşka bir aksesuar kullanmalarına olanak tanınmış.

Zincirli kordon modelleri Essence saat türleri arasında en beğenilen modellerin arasında yer alıyor. Zincirli saatler kadınların kollarında tıpkı bir bileklik gibi duruyor. Bilekliği andıran bu tip saatler genelde altın renginden meydana geliyor. Bu saatlerinizi özel günler için kullanarak estetik yönünüzü daha fazla ortaya çıkarabilirsiniz.

Essence Saat Modelleri

Bir önceki yazımız olan Defacto Saat Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Defacto Saat Modelleri, şık Defacto Saat Modelleri ve trend Defacto Saat Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git