Eşarp Çeşitleri

Eşarp Çeşitleri

Ünlü moda tasarımcılarının ve öncü tesettür markalarının ürünlerine göz attığımızda, yine geçtiğimiz yıllar kadar farklı seçenekleri eşarp çeşitleri arasında bulabilmek mümkündür. En güzel koleksiyonlarını sunan markalar, 2016 sezonunda renk seçeneklerine yine önem vermiş gibi görünüyor.

2016 sezon ürünleri

Sonbahar, kış sezonu için 2016’nın en trend ürünleri bayanların beğenisine sunuldu. Bunlar arasında twill, twill ipek, sura ipek ve saten kumaşlar en çok tercih edilenlerden olurken, jakarlı ve rayon kumaşlara da rastlamak mümkündür.

Jakarlı eşarplar

Bu eşarplar, desenlerini, dokuma esnasında oluşturuyor. Yani kendinden desenli eşarp çeşitleri diye adlandırabiliriz. Kayma yapmayan özelliği de olduğundan, bayanlar tarafından oldukça tercih edilenlerden olmuştur.

Rayon eşarplar

İpeksi bir kumaş özelliğine sahiptir. Yine bu da jakarlı eşarplar gibi, kayma yapmayan özelliğe sahip olması ile birlikte, polyesterden üretiliyor. Yine de buna rağmen, ipeksi bir kumaş gibi bayanlara yardımcı olacaktır.

Abiye için eşarplar

Eşarpları sınıflandırmak oldukça fazla seçenekler ile mümkün olabilir. Bunlar arasında elbette ki abiye eşarplarını da bulabilmek mümkündür. Genel olarak topuzlu eşarplar olarak bulabilmek mümkün olsa da, kendinden topuz detaylı olarak da ulaşabilirsiniz. Kıyafetinize uygun olan bir broş detay sizler için şıklığı kazandırabilirken, eşarp üzerinde kullanılan küçük inci taneleri ile desenler de oluşturulabilmektedir. En farkı koleksiyonlar sayesinde, gece kıyafetlerine uygun pek çok farklı dizayn ürün ortaya koyularak, bayanların beğenisine sunuluyor.

Bir önceki yazımız olan Akel Eşarp Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Akel Eşarp Modelleri, trend Akel Eşarp Modelleri ve yeni Akel Eşarp Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git