Erkek Kolye Modelleri

Erkek kolye modelleri

 

Erkekler kimi zaman çeşitli aksesuarlar kullanarak şıklıklarını aksesuarlarla desteklemek istiyorlar. Bunun için kullanılan bileklikler ve yüzüklerin yanı sıra erkek kolye modelleri de; erkeklere şık olmaları konusunda yardım ediyor.

Erkek kolye türleri içinde yer alan gümüş kolyeler genelde sade modellerden meydana geliyor. Ucunda hiç bir obje barındırmayan sade yapılı gümüş kolyeler kalınlıkları oranında erkeklerin beğenisine sunuluyor. Kalın gümüş kolyeler bir takım zevklere hitap eden erkek kolye türlerini oluşturuyor. Bunun yanı sıra; deri iplerden oluşan erkek kolye türleri de yer alıyor. Ucunda herhangi bir obje bulunan erkek kolyeleri genelde; herhangi bir simge veya taş barındırıyor. Bazı erkek kolyelerinde ise kurşun şeklinde bir takım metal objeler yer alıyor. Deri ipler ve haki rengi gibi askeri yeşiller erkek kolye modellerinde sıklıkla kullanılıyor. İskelet figürü, fildişi ve çeşitli taşlardan meydana gelen erkek kolyeleri dikkat çekici gümüşi renkleriyle oldukça göz alıcı. Erkeklerin karakterlerine ve zevklerine uygun olarak tasarlanan erkek kolyeleri kimi zaman sadece iplerden meydana gelen modellerden oluşuyor. Siyahi laciverti kahverengi ve yeşil gibi iplerin kullanıldığı erkek kolyelerinde kıyafete göre renk seçenekleri de mevcut.

Jileti andıran objeler olabildiği gibi, aynı zamanda Süperman figürünün yer aldığı kolyelerde genç erkekler tarafından sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer alıyor.

2016 Erkek Kolye Modelleri

Bir önceki yazımız olan Gümüş Kolye Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Gümüş Kolye Modelleri, erkek Gümüş Kolye Modelleri ve hediyelik Gümüş Kolye Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Erkek Kolye Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. doruk dedi ki:

    kuş tüyü modelinden bende vardı ama bunun ipi daha güzelmiş.

Sayfa başına git