Erkek Gömlek Çeşitleri 2016

Erkek Gömlek Çeşitleri

Erkek gömlekleri spor ve klasik tasarımlarıyla göz doldurur. Erkek gömlekleri arasında en fazla giyilen modellerden biri; kareli gömlek çeşitleridir. Kareli gömleklerin yanında aynı zamanda kot gömlek çeşitleri de yer almaktadır. Armalı yada slim fit olan gömlek çeşitleri içinde çizgili gömleklerde yer almaktadır. Mavi ve lacivert çizgilerden meydana gelen çizgili gömleklerde ince ve kalın çizgili tasarımlar bulunmaktadır.

Erkek gömleklerinde kısa kollu gömleklerde bulunmaktadır. Kolları bir renk gövde kısmı başka bir renk olan erkek gömlekleri genelde yaz aylarında giyilir. Erkek gömlek tasarımlarında aynı zamanda cepli modellerde bulunur. Armalı gömleklerde açık renklerle birlikte kulkanılır. Büyük karelerden oluşan gömlekler yada küçük kareli desenlerden oluşan gömlekler spor tişört modelleriyle en fazla giyilen tasarım gömleklerden biridir. Erkek gömleklerinde koyu renklerden meydana gelen çiçekli gömleklerde bulunmaktadır. Koyu mavi ve koyu pembe gibi çiçeklerden oluşan erkek gömleklerinin manşet kısımları ise düz renklidir. Kol manşet kısımları kareli ve gömleklerin gövde kısımlarının düz renk olduğu modellerde bulunmaktadır. En çok kullanılan erkek gömlek türleri içinde kolları detaylı olan gömleklerde bulunur. Kollarında fermuar detayları yada düğme detayları bulunan erkek gömlekleri daha çok genç erkeklerin kullanmış olduğu gömlek türleri arasında bulunur. Erkek gömleklerinde yaşa ve zevklere göre modeller olduğu gibi, mevsimlere göre de modeller değişiklik göstermektedir.

Erkek Gömlek Çeşitleri 2016

Bir önceki yazımız olan Koton Gömlek Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Koton Gömlek Modelleri, bayan Koton Gömlek Modelleri ve kışlık Koton Gömlek Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git