Erkek Bot Modelleri

Erkek Bot Modelleri

Erkek bot türleri kış mevsiminin soğuğundan koruyan aynı zamanda şık görünen bot modellerindendir. Erkek bot modelleri kalın tabanlı ve genellikle siyah veya kahverengiden oluşan bot modelleridir.

Erkek bot türleri arasında ilk olarak; altı kalın ve spor görünümlü bot modelleri gelir. Camel rengi, siyah ve koyu kahverengi olan bu bot modelleri bileklerden yukarıda olan modelleriyle karda bile ayaklarınızı sıcacık tutan modellerden oluşur. Erkek bot türleri içinde klasik görünümlü botlarda bulunur. Altı normal kalınlıkta olan bu botlar bilekte biten modelleriyle klasik giyime son derece uygundur. Kumaş pantolonlarla ve ceketlerle şık bir biçimde uyum sağlar. Siyah en fazla kullanılan renklerinden biridir. Erkek bot modelleri içinde; kar botu olarak bilinen ve oldukça kalın tabanlı ve yüksek bağcıklı modellerde bulunur. Bu botlar kayakta giyilebildiği gibi kış mevsiminin soğuk günleri için tercih edilir.

Daha tren modellerde erkek botları biraz daha kibar görünümlüdür. Alt tabanları oldukça ince olan ve burun kısmı hafif şekilde yumurta burunu andıran botlar süet modelleriyle son derece cool görünür. Süet bot tiplerini isterseniz takım elbise altına bile giyebilirsiniz. Çok bağcıklı postal bot modellerini salaş giyim tercih ettiğiniz dönemlerde kullanabilirsiniz. Zımbalı ve bol bağcıklı bu modeller genellikle siyah renkle birlikte kullanılır.

Erkek Bot Modelleri

Bir önceki yazımız olan 2016 Bayan Bot Modelleri başlıklı makalemizde deri 2016 Bayan Bot Modelleri, şık 2016 Bayan Bot Modelleri ve uzun 2016 Bayan Bot Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git