Erkek Bileklik Modelleri

Erkek Bileklik Modelleri
20 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 268 kez okundu.

Erkek Bileklik Modelleri

Erkek bileklikler son günlerde çok daha fazla tercih ediliyor. Kadınlarda olduğu gibi erkeklerde aksesuarlardan yararlanarak kendilerini daha estetik gösterme çabası içindeler. Erkek bileklik modellerinin başında çelik bileklikler yer alıyor. Çelik bileklikler erkeksi ve sert duruşlarıyla beraber erkekleri daha güçlü gösteren bileklik modellerinden biri.

Erkek bileklikler arasında deri bileklik modelleri her zaman popülaritesini koruyan modellerin başında yer alıyor. Deri bileklikler örgülü halde kullanılabildiği gibi sade modelleriylede erkeklerin bileklerini süsleyen bileklik türlerinden. Renkli iplerden de bileklikler takabilen erkekler daha çok yaz mevsimlerinde renkli tişörtleri veya gömlekleri ile birlikte bu tip bileklşkler takmayı tercih ediyorlar. Erkek bileklik modelleri kimi zaman ise sadece siyah bir ipten yapılmış yalın modelleriyle dikkat çekiyor. Kahverengi ve siyah deriden oluşan erkek bileklikleri en sık kullanılan modellerin başında yer alıyor. Kimi zaman deri bilekliklerin üzerinde zincir ve zımba detaylar da yer alıyor. Bilekliklerde kimi zaman renkli iplerle deriler bir arada kullanılıyor. Erkeklerin beğenilerine ve zevklerine göre birçok bileklik modeli mevcut.

Erkek bileklik türlerinde ufak ve renksiz boncuklardan da yardım alınıyor. Deri ince bilekliklere geçirilen siyah veya kahverengi boncuklar erkeklerin kollarını süsleyen bilekliklere renk veriyor. Metal kordona sahip olan deri bileklikler deri ile metalin uyumundan doğan estetikle beraber erkeklerin şık olmalarını kolaylaştırıyor.

 

Bir önceki yazımız olan Gümüş Kolye Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Gümüş Kolye Modelleri, erkek Gümüş Kolye Modelleri ve hediyelik Gümüş Kolye Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Erkek Bileklik Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. doruk dedi ki:

    bilekliklerinde kulanılan ipler çok kaliteli beyler. bilmediğiniz yerlere gidip paranızı çarçur etmeyin

Sayfa başına git