Erkek Bebek Hırka Modelleri - Gelinlik Modelleri

Erkek Bebek Hırka Modelleri

Erkek Bebek Hırka Modelleri
20 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 102 kez okundu.

Erkek Bebek Hırka Modelleri

Kış aylarının, başlamasıyla miniklerimiz üşümesin diye, erkek bebek hırka modelleri arayışına geçen hanımlarımıza yardımcı olmaya çalışacağım. Renk olarak mavi, beyaz, açık yeşil tonlarını bu kış tercih edebilirsiniz.  Çalışan annelerin ev,iş, gezme telaşeler inin arasın da bir şeyler tasarlayıp ve bunları üretip sevdikleri ile paylaşmak en büyük hobileri arasında. Çalışan bir anne olarak ne derece yoğun  bir tempo olduğunu anlayabiliyorum. Kendime ayırdığım hobi saatlerim de oğlum için minik kazaklar ve yelekler hazırlıyorum. Bunlardan bir tanesi, ana kuzusu yumağı ile hazırladığım sevimli ceket gibi duran hırka. Hazırlarken 2 ön, 1 arka ördüm. Arkalar da 50 ilmek olacak şekilde. İp zaten model göstermiyor. Ön parçaları da 25 ilmek ile tamamladım. Oğlumun kollarının alt kısmına göre, boyunu ayarlayıp, keserek kol altlarını bitirdim. Yakasını sıfır yaka olarak hazırladım.

3 yumak ip 20 aylık oğlum için fazla bile geldi.  Sonrasın da eğer küçük oynamalar yapmak isterseniz, keçelerle erkek bebek hırka modelleri konusunda yeni bir akıma imza atmanız mümkün. Ben minik kedi figürleri yaparak süsledim. Siz dilerseniz, çam ağacı, baykuş gibi hırka modellerinde hoş duran başka semboller seçebilirsiniz. Hazırladığım minik kedi figürlerini hırkanın cep kısmına dayanıklılığı açısından elimle diktim. Başka bir teknik olan yapıştırmayı da deneyebilirsiniz. Yada keçe kalıp işleri ile uğraşmayı sevmiyorsanız. Kumaş parçaları ile de desenler hazırlaya bilirsiniz. Unutmayın, bebeğiniz için en uygun tercih sizin kararınızdır.

Erkek Bebek Hırka Modelleri

Bir önceki yazımız olan 2016 Duvak Modelleri başlıklı makalemizde kısa 2016 Duvak Modelleri, şapkalı 2016 Duvak Modelleri ve taçlı 2016 Duvak Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Batik Hırka Modelleri başlıklı makalemizde batik etek, batik gömlek ve batik mağazaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git