En şık gömlek modelleri

En şık gömlek modelleri

Bayanların ve beylerin hayatlarının önemli bir döneminde en sık kullandıkları giysilerden olan gömleklerde şıklığın ve rahatlığın bir arada yakalanması yeni sezonda mümkün olacak.

Erkekler için klasik modeller

Erkeklerin iş hayatında ve okul hayatında ihtiyaç duydukları şıklığı yakalamalarında en büyük yardımcıları olan klasik tarzdaki gömlekler bu sene de en şık gömlek modelleri kapsamında değerlendirilecek gibi görünüyor. Spor tarzdan uzak olan bu gömleklerde klasik çizgili modeller ön planda. Özellikle beyaz renk üzerine koyu renk ince çizgili modeller klasik tarzın en kullanışlı modelleri olarak göze çarpıyor. Erkeklerin bu sene trend olan renkleri ise koyu lacivert ve bordo. Tek renk koyu lacivert ve tek renk bordo gömlekler altlarına giyilecek keten pantolonlar ile oldukça şık bir görünüm sunuyor.

Bayanların şıklık tercihleri

Bayanların genellikle iş hayatında kullandıkları gömlek modellerinde işlemeler ve danteller ön plana çıkmaya başladı. Bu sene bayanlar için en şık gömlek modelleri özellikle saten ya da şifon kumaştan üretilen tek renk fakat kol ya da yaka kısmı işlemeli gömlekler olarak göze çarpıyor. Özellikle beyaz, siyah gibi tek renkler ile yeşil, limon sarısı gibi fosforlu renklerin göze çarpmaya başladığı bu sezon gömleklerinde rahatlık ve şıklığı bir arada bulmak isteyen bayanlar sitemizdeki görselleri incelediklerinde bu konuda ihtiyaç duydukları tüm ürünlere uygun fiyatlı olarak ulaşabileceklerdir.

Bir önceki yazımız olan Colins erkek gömlek modelleri başlıklı makalemizde 2016 Colins erkek gömlek modelleri, kışlık Colins erkek gömlek modelleri ve yazlık Colins erkek gömlek modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git