Ekose Gömlek Modelleri

Ekose Gömlek Modelleri

Ekose gömlekler erkeklerde ve kadınlarda son derece şık görünen gömlek çeşitlerini oluşturur. Ekose gömlekler genellikle kırmızı yada siyah renklerde karşımıza çıkar. Pembe tonlarında olan ekose gömlekler ise daha çok kadınlar tarafından tercih edilir. Ekose gömlek modellerinde uzun gömlekler de bulunur. Kadınların tercih ettiği ekose tunik gömlekler dar pantolonlarla birlikte kombinlenebilir. Ekose gömlek türlerinde erkeklerin giydiği kırmızı siyah renkli gömlekler kış mevsiminde giyilen gömleklerdendir. İçine beyaz tişört giyilerek kullanılan bu gömleklerde ön düğmeler açılır ve kollar geriye doğru sıyrılarak kullanılır.

Gömlekler içinde ekose gömlekler oduncu gömlek olarak da adlandırılırlar. Bu gömlekler kış mevsiminde kalın formlu olan modellerden oluşurlar. Yazın ise daha ince olan ekose gömlekler kullanılır. Özellikle de düz renk pantolonlarla oldukça uyumlu şekilde kombinlenirler. Omuz kısımları zımbalı olan ekose gömleklerde aynı zamanda cep kısımları zımbalı olan modellerde bulunur. En güzel ekose gömlekler arasında eteği geniş olan ekose gömleklerde bulunur. Aynı zamanda bu gömleklerin kısa kollu olan türleri de bulunur. Ekose gömleklerde önü bağlı olan gömleklerde bulunmaktadır. Bu gömlekler genellikle yaz mevsiminde tercih edilir. Ekose gömlek modellerinin deri ile birleşiminden doğan gömleklerde bulunmaktadır. Cep ve kol ağızları deriden meydana gelen bu gömleklerde, deri ile ekose deseninin birleşimi size şık gömlek alternatifleri sunar. Tesettürlü kadınlar için dizlere kadar inen ekose gömlek tunik modelleri bulunmaktadır. Bu gömlekler bellerine ince kemer bağlanarak kullanılırlar.

2016 Ekose Gömlek Modelleri

Bir önceki yazımız olan Koton Gömlek Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Koton Gömlek Modelleri, bayan Koton Gömlek Modelleri ve kışlık Koton Gömlek Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git